Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Dagmara z „Królowych życia” ma nowego partnera? Gwiazda wyznała, że w jej życiu pojawił się wyjątkowy mężczyzna
Marta Kulik
Marta Kulik 07.12.2019 22:42

Dagmara z „Królowych życia” ma nowego partnera? Gwiazda wyznała, że w jej życiu pojawił się wyjątkowy mężczyzna

królowe życia
instagram.com/queen_of_life_77

Królowe Życia: Dagmara ma nowego partnera? Pomimo problemów zdrowotnych gwiazda programu TTV jest niezwykle szczęśliwa, a wszystko to za sprawą wyjątkowego mężczyzny. Właśnie wyznała, że w jej życiu jest ktoś, kto sprawia, że z jej twarzy nie znika uśmiech!

Gwiazda programu Królowe Życia pójdzie w ślady przyjaciółki i niebawem też weźmie ślub? Wszystko wskazuje na to, ze Dagmara Kaźmierska jest zakochana po uszy, a jej partner nie wyobraża sobie bez niej życia. Fani mają nadzieję, że związała się z osobą, która jest przy niej od lat.

Królowe życia. Dagmara Kaźmierska: partner

Partner Dagmary Kaźmierskiej to wyjątkowa osoba, ale uczestniczka programu TTV na razie nie zdradziła, kim jest tajemniczy mężczyzna. Pochwaliła się za to informacją o wielkiej miłości i nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa.

– Dobrze mi. Mój Misiu mnie kocha nad wszystko. Wspaniały Doktor Stawicki zbadał dziś nóżkę i wszystko super. Conanek zdrowy, dobrze się uczy. Mam cudownych ludzi wokół siebie: rodzinę i przyjaciół – napisała na Instagramie.

Dzięki tym informacjom fani odetchnęli z ulgą. Po wypadku samochodowym gwiazda przez długi czas nie mogła chodzić i nie było wiadomo, czy kiedykolwiek odzyska sprawność. Na szczęście lekarze mają dla niej dobre wieści. Również syn Dagmary, Conan, jest dla niej powodem do uśmiechu. Fanów zastanawia jednak, kto jest tajemniczym misiem królowej życia. Wielu z nich ma nadzieję, że to Jacek, jej najlepszy przyjaciel.

Kim jest Dagmara Kaźmierska?

Dagmara Kaźmierska jest uczestniczką programu TTV Królowe życia i dumną mamą 18-letniego Conana. Syn często pojawia się w odcinkach show, gdzie poza nim w codziennych perypetiach gwiazdy towarzyszą jej przyjaciółka Edzia i nieznoszący nudy Jacek, który wspierał ją po wypadku.

Królowa życia ma mroczną przeszłość. Lata temu była skazana za działalność w zorganizowanej grupie przestępczej, za sutenerstwo i stręczycielstwo. Mimo to widzowie ją uwielbiają, a ona sama przeszła przemianę i nie chce wracać do przeszłości.

Mieszkanka Kłodzka w województwie dolnośląskim prowadzi własny butik z luksusową odzieżą i bierze udział w innych programach TTV, takich jak Made in Maroko, Usterka, Ostre cięcie oraz Orzeł czy reszka. Zagrała też niewielką rolę w filmie Patryka Vegi Kobiety mafii 2.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

KRÓLOWE ŻYCIA

Dagmara Kaźmierska jest niezwykle szczęśliwa.

KRÓLOWE ŻYCIA

Gwiazdę wspiera jej syn Conan, który troszczył się o nią po wypadku.

KRÓLOWE ŻYCIA

Czy Dagmara jest z Jackiem? Niedawno oboje byli na ślubie swojej przyjaciółki Edzi. Gwiazda wyznała wtedy, że chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. Nie żyje Hanna Polk. Gwiazda kultowych polskich seriali zmarła nagle, miała 56 lat
  3. The Voice Senior już dziś zadebiutuje na TVP2. Znamy szczegóły programu
  4. Nie żyje aktor „Star Treka”. Osierocił siedmioro dzieci
  5. W dniu ślubu żona postanowiła dać mężowi prezent. Gdy go zobaczył nie mógł przestać płakać