Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Gwiazda „Królowych życia” w młodości. Pokazała zdjęcie przed operacjami, piękna?
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 30.01.2020 13:33

Gwiazda „Królowych życia” w młodości. Pokazała zdjęcie przed operacjami, piękna?

Królowe życia
fot. instagram.com/rafalgrabias/

Królowe życia: uwielbiana przez telewidzów gwiazda programu pokazała zdjęcie z młodości. Internautom trudno było uwierzyć, że to jedna i ta sama osoba. Metamorfoza, którą przeszła wydaje się wprost niewiarygodna. Nie od dziś wiadomo, że operacje plastyczne znacznie wpływają na nasz wygląd. Jednak czegoś podobnego raczej nikt nie mógłby się spodziewać.

Królowe życia to bezapelacyjnie jeden z najchętniej oglądanych programów na TTV. Ogromny sukces przypisywany jest przede wszystkim nietuzinkowym i kontrowersyjnym uczestniczkom. Luksusowe życie, najdroższe butiki i ekskluzywne hotele to tylko nieliczne elementy, które składają się na ich codzienność. Bohaterki reality show nie kryją również swojego zamiłowania do ciągłych zmian… nawet tych związanych z użyciem skalpela.

Królowe życia: Gwiazda programu pokazała zdjęcie z młodości

Katarzyna Alexander, znana pod pseudonimem Laluna Unique uznawana jest za jedną z najbardziej kontrowersyjnych bohaterek hitu TTV. Wbrew pozorom kobieta zasłynęła nie tylko ze swojego odważnego image’u czy ciętego języka. Ogromną przychylność widzów zyskała dzięki swojej szczerości i otwartości. Kasia jest jedną z tych osób, która nigdy nie kryła swojego zamiłowania do zmian w wyglądzie. Nawet jeśli są one związane z wizytą w gabinecie chirurgii plastycznej.

Przypomnijmy, że widzowie programu mieli okazję poznać ją zaraz po powrocie z Turcji, gdzie nieco podrasowała swoje pośladki. Jak sama przyznaje, nienaganna figura jest obowiązkowym elementem w jej pracy. Kasia jest bowiem modelką tattoo. Okazuje się, że jeszcze 15 lat temu na jej ciele na próżno było szukać śladów po tuszu, a sylwetka wyglądała zupełnie inaczej.

Laluna Uniqe przez operacjami

Najnowsze zdjęcie, które opublikowała Laluna Uniqe, wywołała w sieci poruszenie, a komentarze wydawały się nie mieć końca. Internautom trudno było uwierzyć, jak ogromną przemianę na przestrzeni lat przeszła Królowa życia.

-2005/2020 JAK TEN CZAS LECI !!!! A to dla was kochani ciekawość to pierwszy stopień do piekła, ale ujawnię wam moją metamorfozę przez 15 lat– napisała Kasia pod zdjęciem.

O ile część obserwatorów była zachwycona jej metamorfozą, inni zarzucili jej, że na własne życzenia stała się sztuczna i przerysowana.

-Kobieto, ale byłaś piękna ???? Po co te ulepszenia?- napisała jedna z kobiet.

-Po co to zrobiłaś? Później posypiesz się szybciutko! Byłaś mega sexy, teraz jesteś sztuczna, pozdrawiam- dodała kolejna.

A wy co sądzicie o tej metamorfozie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Królowe życia

Królowe życia: Kasia pochwaliła się swoją metamorfozą.

Królowe życia

Bohaterka nie kryje swojego zamiłowania do operacji plastycznych.

Królowe życia

Metamorfoza jest ogromna.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Banany mają wpływ nie tylko na zdrowie fizyczne. Warto włączyć je do codziennej diety
  2. Dostaniesz nawet 10 tysięcy złotych. Masz starą kartkę na żywność, książeczkę mieszkaniową i inne?
  3. Imbir może być szkodliwy dla zdrowia. Za żadne skarby go nie jedz, jeżeli spełniasz choć jeden z warunków
  4. Małgorzata Rozenek-Majdan poroniła ciążę bliźniaczą. Gwiazda była w prawie 11 tygodniu
  5. Nie żyje gwiazda muzyki. Przed śmiercią wysłała wiadomość do rodziny, wyskoczyła z 14 piętra
  6. Zdjęcie Dagmary zelektryzowało fanów. Pokazała się z wyjątkowym mężczyzną, wiemy kim jest

Źródło: pomponik.pl