Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Jedna z uczestniczek programu ”Królowe życia” przeszła spektakularną metamorfozę. Przyznała się do licznych operacji
Marta Kulik
Marta Kulik 21.07.2019 15:30

Jedna z uczestniczek programu ”Królowe życia” przeszła spektakularną metamorfozę. Przyznała się do licznych operacji

facebook.com/KroloweZyciaTTV

Królowe życia to jeden z najchętniej oglądanych programów stacji TTV. Nietuzinkowe osobowości uczestników programu przyciągają przed telewizory tysiące widzów. Oprócz stałych twarzy producenci od czasu do czasu eksperymentują z nowymi bohaterami. W ostatnim sezonie poznaliśmy nową królową, która przeszła niezwykłą metamorfozę.

Królowe życia: nowa uczestniczka programu przyznała, że uwielbia operacje plastyczne. Wielu z nich nie sposób nie ukryć. Choć wszystkie uczestniczki dbają o siebie i chcą pokazywać się w jak najlepszym wydaniu, to Kasia z Oławy wygląda zupełnie inaczej niż reszta królowych. Nie tylko tatuaże sprawiają, że jest wyjątkowa. Co sobie poprawiła?

Królowe życia: nowa uczestniczka

Kasia z Oławy pojawiła się w szóstym sezonie Królowych życia i od razu zwróciła na siebie uwagę wszystkich. W przeciwieństwie do pozostałych uczestniczek nie uznaje delikatnego poprawiania urody. Wszystkie zabiegi i operacje, jakim się poddaje, wykonywane są z rozmachem. Kasia jest bezkompromisowa i stawia na odważne decyzje.

Gdy pojawiła się w programie, była świeżo po powrocie z Turcji, gdzie powiększyła sobie pośladki. Oglądając dawne zdjęcia gwiazdy, od razu rzuca się w oczy, że jej sylwetka wcześniej była znacznie drobniejsza. Pełne kształty jednak sprawiają, że gwiazda czuje się dużo pewniejsza siebie. Choć przez niektórych nazywana jest polską Kim Kardashian, to mamy wrażenie, że nawet Kim nie powiększyła sobie aż tyle. Kasia ma zrobione usta, znacznie powiększone pośladki i piersi. Trudno w to uwierzyć, ale choć ostatnie odcinki emitowane były tuż przed wakacjami, to Kasia już zmieniła się nie do poznania!

Kim jest Kasia z Oławy?

Kasia z Oławy jest modelką. Ma 36 lat, kocha modę, pieniądze i luksusowe życie. Prezentuje bieliznę dla pewnych siebie kobiet, do których sama należy. Na Instagramie reklamuje też… turecką klinikę specjalizującą się w operacjach plastycznych. Zapewnia, że na wszelkie pytania związane z tym miejscem odpowie osobiście. Liczba jej obserwujących to już prawie 40 tysięcy osób.

Kasia jest też mamą nastoletniej Laury, która również pojawia się w programie. Dziewczynka tak jak mama lubi odważny wygląd i mocny makijaż. Pomimo dużej uwagi przykładanej do wyglądu, Laura dobrze się uczy i starała się o dostanie do najlepszego liceum w mieście. Gwiazda Królowych Życia chętnie pokazuje nastolatkę na Instagramie. Ważną osobą w życiu Kasi jest jej mama. Kobieta również pojawia się w programie i choć nie podziela zamiłowania córki do poprawiania wyglądu, to obie panie są ze sobą bardzo zżyte.

ZOBACZ ZDJĘCIA KASI:

Królowe Życia

Kasia z Oławy dołączyła do królowych w marcu. Już tak nie wygląda.

Królowe Życia

Gwiazda uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Piękna aktorka nago! Ma 54 lata, wygląda na swój wiek?
  2. Edyta Herbuś w samym biustonoszu na Instagramie. Fanka: „W życiu takiego zdjęcia bym nie wstawiła do sieci”
  3. Marta Wierzbicka wzięła ślub? Fani wypatrzyli na jej palcu obrączkę!
  4. Film o Annie Przybylskiej jednak nie powstanie? „Zamieszanie niewątpliwie zaszkodziło”
  5. Jaką dietę stosuje Jolanta Kwaśniewska? Dzięki kilku prostym zasadom od lat utrzymuje zgrabną sylwetkę