Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Kuba Wojewódzki za JEDNO zdjęcie na Instagramie może kupić sobie… mieszkanie! Gwiazdor TVN wyjawił kwoty
Marta Kulik
Marta Kulik 11.08.2019 15:38

Kuba Wojewódzki za JEDNO zdjęcie na Instagramie może kupić sobie… mieszkanie! Gwiazdor TVN wyjawił kwoty

KUBA WOJEWÓDZKI
instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki zarabia fortunę na publikowaniu zdjęć! Za jeden sponsorowany post może kupić sobie nawet mieszkanie! Gwiazdor stacji TVN podał konkretne kwoty, za które jest w stanie podjąć się współpracy z markami. Może się zakręcić w głowie!

Kuba Wojewódzki zarabia krocie. Choć do tej pory nikt nie miał co do tego żadnych wątpliwości, to teraz znamy konkretne sumy, jakie gwiazdor telewizji dostaje za pokazanie zaledwie jednego zdjęcia. Lepiej usiądźcie, bo kwoty robią wrażenie!

Ile zarabia Kuba Wojewódzki na Instagramie?

Kuba Wojewódzki na Instagramie zarabia krocie! Instagram jest dla gwiazd dodatkowym źródłem zarobków. Jest mniej wymagający niż udział w tradycyjnych reklamach, bo wymaga zaledwie zdjęcia i krótkiego wpisu. Im więcej obserwatorów i opinia osoby cieszącej się zaufaniem wśród internautów, tym większe stawki. Największe polskie gwiazdy mogą życzyć sobie od kilku do nawet kilkuset tysięcy złotych za taką formę reklamy.

Wygląda na to, że Kuba Wojewódzki wiedzie prym w zarabianiu na Instagramie. Ile zarabia Kuba Wojewódzki na Instagramie? Showman sam przyznał w jednym z odcinków,że za jedną reklamę w sieci dostał 500 tysięcy złotych. Gdy przejrzymy zdjęcia Kuby, możemy się dowiedzieć, że chcą z nim współpracować producenci samochodów, alkoholi i największe sieci sklepów z elektroniką.

Ile zarabia Kuba Wojewódzki w porównaniu z innymi gwiazdami?

500 tysięcy złotych to absolutny rekord Kuby Wojewódzkiego. Zwykle życzy sobie około 200 tysięcy za reklamę. Na podobnie wysokie stawki może liczyć sam Robert Lewandowski czy Doda, która niedawno zdradziła, że nie zaczyna rozmów zaczynających się od mniej niż pół miliona na spot reklamowy.

Podobnie jak Kuba, milionem obserwatorów na Instagramie może się cieszyć też Małgorzata Rozenek. Jak czytamy na se.pl, gwiazda dostaje 100 tysięcy za post. Reklamy na profilu Gosi szczególnie upodobały sobie marki modowe, sklepy z biżuterią i producenci sprzętu domowego. Podobnie stawki ma Anna Lewandowska. Wygląda na to, że Kuba Wojewódzki nie ma sobie równych!

ZOBACZ ZDJĘCIA KUBY WOJEWÓDZKIEGO:

KUBA WOJEWÓDZKI

Kuba Wojewódzki może pochwalić się ogromnymi zarobkami na Instagramie.

KUBA WOJEWÓDZKI

Gwiazdor TVN dostał aż 500 tysięcy złotych za reklamę!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Uczestniczka „Tańca z Gwiazdami” miała wypadek. Opowiedziała, co się stało
  2. Olivia Newton-John znów choruje. „Wolę nie wiedzieć, ile czasu mi zostało”
  3. Gwiazda „Top Model” wzięła ślub! Znajomi pary wrzucili do sieci zdjęcie
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala

Źródło: se.pl