Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Kuchenne rewolucje. Magda Gessler ujawniła, kto płaci za remont restauracji. Wielu fanów programu było w błędzie
Michał Fitz
Michał Fitz 28.09.2022 14:43

Kuchenne rewolucje. Magda Gessler ujawniła, kto płaci za remont restauracji. Wielu fanów programu było w błędzie

Magda Gessler
fot. instagram.com/magdagessler_official

Kulisy powstania programów telewizyjnych budzą ogromną ciekawość wśród telewidzów. Ci często próbują się dowiedzieć kwestii, o których zwykle nie mówi się wprost. Magda Gessler do spółki z producentem „Kuchennych rewolucji” postanowili kilka takich tematów odnośnie gastronomicznego show wyjaśnić.

W mediach społecznościowych opublikowano grafiki, które tłumaczyły najbardziej palące widzów kwestie. Mogły okazać się sporym zaskoczeniem dla wiernych fanów serii.

Magda Gessler wyjaśnia, kto płaci za remonty restauracji

Niektóre odwiedzane przez restauratorkę lokale nie wymagają wielkich zmian w wystroju wnętrza. Inne z kolei są całkowicie zmieniane, a to przecież wiąże się ze sporymi kosztami. Widzów interesowało więc to, kto za to płaci. Przecież właściciele często zwracają się do Magdy Gessler po pomoc, bo zaczynają się problemy finansowe. Z czego jeszcze mieliby więc inwestować w remont?

Jak się okazuje, nie muszą tego robić, bo wszystkie koszty pokrywa produkcja. Uczestnicy dostają więc naprawdę kompleksową pomoc, bo oprócz bezcennych rad i nauk od Magdy, mogą liczyć również na opłacony remont.

Kuchenne rewolucje. Magda Gessler obala mity

W ramach rozwiewania wszelkich wątpliwości poruszono też inne kwestie. Jedna z nich dotyczyła gości, którzy przychodzą ocenić lokal. Od lat zarzuca się twórcom show, że ci są podstawieni lub spokrewnieni z właścicielami i pracownikami. Jak wyjaśniono, w niektórych przypadkach bliscy mogą zjawić się w restauracji, ale w znacznej większości produkcja stara się wyłapywać potencjalnych klientów i przypadkowe osoby.

Dodatkowo producent show postanowił przedstawić garść statystyk, które obalają krzywdzący dla programu mit, według którego restauracje upadają po udziale w show. Według opublikowanych danych ponad 70% odmienionych knajp dobrze prosperuje, co twórcy programu uznają za świetny wynik.

Zobacz zdjęcia:

Magda Gessler

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Smutny finał „Kuchennych rewolucji”. Właścicielom zabrakło pieniędzy. Co na to Magda Gessler?
  2. Olek Sikora powalony na ziemię w „Pytaniu na śniadanie”. Ida Nowakowska nie wiedziała, co robić
  3. „Koniec duetu the Krzamels?” Kammel „przegrał” z nietypowymi rywalem, Izabella Krzan dokonała wyboru