Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Lech Wałęsa narzekał na emeryturę, teraz pokazał TE zdjęcia. Internautka nie wytrzymała, od razu napisała o żonie
Sara Karmańska
Sara Karmańska 30.07.2023 09:24

Lech Wałęsa narzekał na emeryturę, teraz pokazał TE zdjęcia. Internautka nie wytrzymała, od razu napisała o żonie

Lech Wałęsa zdenerwował internautkę
Lech Wałęsa zdenerwował internautkę, fot. KAPiF, Facebook/lechwalesa

Lech Wałęsa jest już na emeryturze, ale były prezydent wciąż pozostaje aktywny w mediach społecznościowych. Publikowane przez niego zdjęcia czasami bywają idealnymi templatkami do memów, ale polityk wywołuje także liczne kontrowersje. Ostatnio poszło o wysokość jego emerytury. 

Lech Wałęsa wzbudził kontrowersje wysokością swojej emerytury

W jednym w wywiadów Lecha Wałęsa ujawnił, że otrzymywana przez niego emerytura jest na tyle niska, że zmusza go do dorabiania. Z tego powodu 80-letni były prezydent jeździ z wykładami po kraju i za granicę.

Jak ujawnił były prezydent, jego emerytura wynosi 11 tysięcy złotych. Nic zatem dziwnego, że wiele osób jest tym faktem oburzonych, ponieważ mało kto może się pochwalić tak wysokim świadczeniem. 

– Ale to od niedawna, gdzieś od pół roku, wcześniej to było 5-6 tys. Teraz jest trochę lepiej, ale wszystko podrożało, więc mniej więcej jest to samo –zacytował słowa polityka z programu „Politycy od kuchni” portal „Pomponik”. 

"Koło fortuny": pytanie o czynność. Jak szybko zgadniesz hasło z tablicy?

Lech Wałęsa w Pałacu Brzeźno pod Wrocławiem

Internauci nie są zachwyceni prezentowanymi w mediach społecznościowych luksusowymi przygodami byłego prezydenta. Do jednej z nich doszło podczas podróży polityka do Pałacu Brzeźno pod Wrocławiem. 

W Pałacu Brzeźno pod Wrocławiem Lech Wałęsa rozkoszował się urokami życia i luksusowymi rozrywkami. Jak można zobaczyć na jego instagramowym profilu, na miejscu rozegrał partię golfa, wędkował, a dzień zakończył obiadem i kąpielą w kozim mleku. 

Lech Wałęsa zbiera cięgi w komentarzach

Pod fotograficzną relacją z wyjazdu byłego prezydenta do Pałacu Brzeźno nie brak komentarzy. Wiele z nich jest pozytywna i zawierza życzenia zdrowia i powodzenia, a nawet wyznania miłosne. Część internautów nie gryzie się jednak w język i otwarcie krytykuje zachowanie byłego prezydenta, wypominając mu także, że w swoje podróże mógłby zabierać małżonkę, która miała duże znaczenie w jego sukcesie. 

– Włóczy się p. Prezydencie po całym świecie, a nie pomyślał pan, że żona mogłaby p. towarzyszyć. Doszedł p. na szczyt po Jej plecach, a teraz ; murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść! Życzę dużo zdrowia, ale to mi się nie podoba! – czytamy.

Źródło: Pomponik