Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Ludzie aż zdrętwieli po tym, co przewidziała dla Polski Siostra Łucja
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.02.2024 14:00

Ludzie aż zdrętwieli po tym, co przewidziała dla Polski Siostra Łucja

Ludzie aż zdrętwieli po tym, co przewidziała dla Polski Siostra Łucja
Ludzie aż zdrętwieli po tym, co przewidziała dla Polski Siostra Łucja, fot. Fatima Priest, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons; Canva

Siostra Łucja dos Santos jest najpopularniejszą z trójki rodzeństwa, która doświadczyła objawienia Matki Boskiej w Fatimie. Święta przez całe życie widziała różne wizje dotyczące przyszłości, jednak jedna z nich do tej pory budzi trwogę na całym świecie. Co wówczas stanie się z Polską?

Siostra Łucja doświadczyła objawienia w Fatimie

Objawienie Matki Boskiej w Fatimie w 1917 roku do dzisiaj budzi zachwyt i zdumienie ludzi na całym świecie. Matka Jezusa wybrała sobie trójkę małych portugalskich dzieci, którym opowiedziała, co czeka świat, jeśli ludzie nie odmienią swojego zachowania. Objawienia te zostały potwierdzone przez Kościół Katolicki, a trójka dzieci przez dłuższy czas kontaktowała się z Maryją.

W przeciwieństwie do swojego rodzeństwa — Hiacynty i Franciszka, tylko Łucja dożyła późnej starości. Siostra zakonna przez całe swoje życie miała wizje dotyczące przyszłości świata i ludzi, o których regularnie opowiadała opinii publicznej. Jedna z tych wizji do tej pory budzi przerażenie we wszystkich krajach świata.

Jak często się spowiadać? Zaskakujące wyjaśnienie księdza Założyła suknię z własnego ślubu na wesele koleżanki

Siostra Łucja podzieliła się przerażającą wizją

W jednej z wizji, jaką siostra Łucja dos Santos otrzymała na długo po objawieniach fatimskich, kobieta miała okazję zobaczyć przerażającą wojnę, która rozegra się w wielu krajach świata. Siostra zakonna natychmiast opowiedziała o tym, jak widziała jej przebieg.

Święta wyznała, że walka miała rozegrać się głównie między Rosją oraz Chinami, a w jej trakcie śmierć poniosły miliony osób. Jej przebieg był niesamowicie brutalny oraz rozprzestrzenił się na inne kraje świata. Siostra Łucja wyznała, że zniszczeniu uległy w jej wizji: Holandia, Niemcy, Dania, Szwajcaria oraz północne Włochy.

Kataklizmy wywołają panikę i tyle nieszczęść, że dalsze prowadzenie działań wojennych będzie niemożliwe. Nie pojawią się jednak od razu i z takim samym nasileniem. Będziemy mieli do czynienia z ruchami skorupy ziemskiej, powoli nasilającymi się aż do niezwykle gwałtownych wstrząsów. Będą one przybierały na sile, aż wulkany zaczną wybuchać 

ZOBACZ TEŻ: Żona prosiła go, by odpuścił. Jednak on nie dał za wygraną i zrobił to na własnym weselu.

Co spotkało Polskę w wizji siostry Łucji?

Wizja świętej do tej pory budzi przerażenie na całym świecie. Nic więc dziwnego, że jesteśmy ciekawi, czy nasz kraj również ucierpi w wyniku mrożącej krew w żyłach wojny, o której opowiadała siostra zakonna. Ku naszej radości, Łucja do Santos twierdzi, że Polska będzie jedynym krajem, który przetrwa ten wielki kataklizm.

Polska tym razem zostanie oszczędzona i będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie jako państwo potężniejsze, silniejsze i wspanialsze. Od niej zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym. Polska w swoich granicach będzie realizować prawo Boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedliwości, zbrodni i bezprawia

Siostra Łucja.jpg
Siostra Łucja dos Santos, fot. Fatima Priest, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons
Tagi: wizja