Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Jedna z głównych bohaterek odchodzi z „M jak Miłość”. To już pewne, fani w rozpaczy
Michał Włoch
Michał Włoch 16.01.2020 09:13

Jedna z głównych bohaterek odchodzi z „M jak Miłość”. To już pewne, fani w rozpaczy

taniec z gwiazdami
onstagram.com/tanieczgwiazdami

M jak miłość to serial, który niebawem obchodzić będzie swoje dwudziestolecie na antenie TVP2. Niestety, nie mamy najlepszych wiadomości dla widzów kultowej produkcji – z obsady zniknie aktorka, która jest bardzo lubiana przez widzów.

Los telewidza nie należy do najłatwiejszych. Czasami zdarza się bowiem, że przywiązujemy się do bohaterów seriali, którzy znikają w nieokreślonych okolicznościach. Co się za tym kryje? Czasami jest to zmiana planów zawodowych aktora, kłótnia ze scenarzystą lub ciąża aktorki. Widzowie M jak miłość nie będą cieszyć się z obrotu spraw związanych z odejściem jednej z głównych bohaterek…

Iga Krefft: M jak miłość

M jak miłość to serial, który przez lata bił rekordy popularności. Tak było w roku 2005, gdy w marcu serial obejrzało rekordowe do teraz 12,6 miliona telewidzów! Popularność serialu nie spada do teraz, mimo pewnej rotacji głównych bohaterów. Niestety, fani będą musieli pożegnać się z kolejną ulubioną bohaterką.

Mowa o Uli Mostowiak-Lisieckiej, w którą wciela się Iga Krefft. To właśnie plany aktorki sprawią, że widzowie nie zobaczą jej na ekranie przez dłuższy czas.

– Nowy rok zaczęłam z nowym domkiem. Grudzień był wybitnie trudny pod wieloma względami: przeprowadzka, rodzinne sprawy, praca, zderzenie się z premierą płyty, trasa, przygotowania do wyprawy. Mam nadzieję, że faktycznie będę mogła odpocząć w mojej azjatyckiej podróży – napisała na Instagramie aktorka.

Iga Krefft w młodości

Aktorka związana jest z serialem M jak miłość bardzo długo – od roku 2007. Iga Krefft dołączając do obsady serialu, miała zaledwie dwanaście lat. Wcześniej uczyła się w szkole muzycznej w Gdańsku. Obecnie równolegle do kariery aktorskiej prowadzi karierę muzyczną.

Gdy Marek i Hanka Mostowiak adoptowali małą Ulę, nikt nie spodziewał się, że to właśnie dziewczynka zostanie jedynym fragmentem atomowej rodziny Mostowiaków, który pozostanie w serialu. Dla przypomnienia Hanka Mostowiak zginęła w wypadku samochodowym, a Marek wyjechał do Australii.

Jak donosi portal superseriale.se.pl, Krefft kończy dogrywać swoje odcinki, które wejdą w skład obecnego sezonu serialu. Mamy jednak dobrą wiadomość dla osób, które kochają M jak miłość – Ula Mostowiak-Lisiecka prawdopodobnie wróci do serialu po jakimś czasie. Wystarczy, tylko by Iga Krefft wróciła z długich, zasłużonych wakacji.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

iga krefft

Iga Krefft poinformowała fanów, że wyjeżdża w podróż.

iga krefft

Aktorka występująca w M jak miłość prowadzi też karierę muzyczną.

m jak miłość

Idze Krefft życzymy miłych wakacji…

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Była żona Pazury: „Pochowałam dwoje dzieci”. Pokazała zdjęcia
  4. Nie żyje aktor „Przyjaciół”. Popełnił samobójstwo, miał 51 lat
  5. Matka wyprowadziła się z domu. Zostawiła w nim swoją roczną córeczkę, wróciła po nią po 10 latach
  6. Witolda Pyrkosza kochały miliony. Zabiła go choroba, którą miało lub będzie mieć większość Polaków

Źródło: superseriale.se.pl