Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Gwiazda „M jak Miłość” ma nowotwór. Potrzebna jest pomoc na leczenie
Robert Głowacki
Robert Głowacki 25.08.2019 17:45

Gwiazda „M jak Miłość” ma nowotwór. Potrzebna jest pomoc na leczenie

M jak milosc
siepomaga.pl/judy

M jak miłość: gwiazda popularnego serialu zmaga się z nowotworem. Aktorka musi leczyć się w zagranicznej klinice. Niestety nie ma wystarczająco dużo pieniędzy, aby móc poddać się leczeniu. Ruszyła zbiórka pieniędzy, w której każdy może pomóc.

Znana z seriali TVP m.in.: M jak miłość i Klan aktorka, zachorowała ponad rok temu na nowotwór piersi. Niestety stan gwiazdy się nie polepszył, co gorsza pojawiły się przerzuty na kości. Wymagane jest specjalistyczne leczenie w horrendalnie drogiej, zagranicznej klinice, jednak aktorka ze względów finansowych nie może sobie na nie pozwolić. Potrzebna jest pomoc na leczenie, datek może wpłacić każdy.

Judyta Turan ma raka

Judyta Turan była znana szerszej publiczności z epizodycznych ról w najpopularniejszych polskich serialach. Widzowie z pewnością kojarzą ją z M jak miłość, Klanu, Diagnozy, czy Barw Szczęścia. Aktorka spełniała się także w teatrze.

Judyta Turan o swojej chorobie dowiedziała się w maju zeszłego roku. Według diagnozy miała raka piersi HER 2+. To rak złośliwy, który szybko się rozwija, co niestety sprzyja przerzutom. Trzy miesiące po fatalnej diagnozie gwiazda M jak miłość przeszła niezbędną operację, podczas której usunięto jej 8 węzłów chłonnych, które również były już zajęte przez raka.

Przeszła chemioterapię, która uniemożliwiła jej normalne życie. Niestety to nie koniec jej problemów zdrowotnych. W czerwcu tego roku okazało się, że aktorka ma przerzuty na bliźnie operowanej piersi, a także w innych 5 miejscach. Judyta Turan trafiła do specjalistycznej kliniki w Niemczech, która jest w stanie zwalczyć chorobę, jednak leczenie w placówce jest bardzo drogie.

Aktorka M jak miłość prosi o pomoc

Judyta Turan jest bardzo trudnej sytuacji. Jest matką dwóch córek i w specjalnym wpisie apeluje o pomoc w leczeniu.

– (…)Nowotwór chce mnie zabrać w chwili, kiedy jestem najbardziej potrzebna. Proszę o pomoc – chcę nadal być mamą. Muszę wyzdrowieć, muszę żyć! Leczenie jest mi potrzebne natychmiast (…). Przede mną jasny cel – muszę wyzdrowieć i żyć.(…) Im szybciej zacznę leczenie, tym lepiej. Nie można czekać, bo rak też nie czeka, by zabić! Tylko kilkutorowe leczenie spowoduje, że zwycięsko wyjdę z walki o życie. A przecież mam dla kogo żyć. Moje dwie córeczki czekają na mnie w domu, a ja mam im jeszcze tyle do powiedzenia! – napisała aktorka M jak miłość.

Każdy może pomóc w leczeniu dokładając się do zbiórki, którą znajdziecie klikając TUTAJ.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Judyta turan

Gwiazda M jak miłość choruje na raka piersi.

Judyta Turan

Judyta Turan zbiera pieniądze na leczenie.

Judyta Turan

Potrzebne jest jeszcze ponad 400 tysięcy złotych.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Dominika Gwit w szczerym wywiadzie: „Kiedy tyłam, wylał się na mnie taki hejt, że nie umiałam sobie z tym poradzić”
  3. Kobieta i jej kot podziwiali burzę. Wtedy tuż obok nich uderzył piorun [WIDEO]
  4. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
  5. Zuzia dostała zaproszenie na ślub. Znalazła w nim kartkę z żądaniami pary młodej i aż się w niej zagotowało