Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Gwiazda „M jak miłość” błaga o pomoc. Jej bratanica ma złośliwego raka mózgu
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 28.11.2019 18:21

Gwiazda „M jak miłość” błaga o pomoc. Jej bratanica ma złośliwego raka mózgu

ma jak miłość
fot. facebook.com/monika.miszka

M jak miłość i grający w nim aktorzy są znani całej Polsce. Jedna z gwiazd serialu wykorzystała ostatnio swoją popularność, by poprosić fanów o pomoc dla swojej rodziny. U malutkiej córeczki jej brata wykryto złośliwego guza mózgu. Małej Zuzi i jej rodzicom potrzebne jest każde wsparcie, jakiego można udzielić.

Iga Krefft występuje w serialu M jak miłość jako Ula już od dziesięciu lat. Młoda kobieta realizuje się również w swojej karierze muzycznej. Niestety obecnie aktorka zmaga się ze smutnym wydarzeniem w jej rodzinie, ciężko chora jest jej bratanica, mała Zuzia. Gwiazda apeluje o pomoc dla rodziców dziewczynki.

Gwiazda M jak miłość prosi o pomoc

Zaledwie półtoraroczna bratanica aktorki już kilka miesięcy temu przeszła poważną operację. Jednak to nie koniec zmagań dziewczynki. Zuzi postawiono przerażającą diagnozę. Dziewczynka cierpi na złośliwego raka mózgu. Niestety leczenie i rehabilitacja związane z tą chorobą pochłaniają ogromne środki, które przekraczają możliwości jej rodziców.

m jak miłość

Iga Krefft występuje pod pseudonimem artystycznym Ofelia Daniels.

Znana z M jak miłość aktorka zwróciła się do swoich fanów na Instagramie. — Przeszła dwie operacje, które były obarczone ogromnym ryzykiem. Jest to dla mnie trudno, jest to bardzo bliska mi osoba, obserwujemy jej pierwsze kroki, słowa… Mamy taką rodzinę bardzo zżytą, dlatego choroba Zuzi była dla nas szokiem — napisała Iga Krefft.

Okropna tragedia

Oczywiście, same operacje nie rozwiązują problemu. Mała dziewczynka przeszła już również chemioterapię, po skończeniu drugiego roku życia zostanie także poddana radioterapii. Dziecko ma niedowład lewostronny i problemy ze wzrokiem. Żeby wrócić do zdrowia, będzie wymagała długotrwałej rehabilitacji. Już wiele osób wsparło jej rodzinę w tym trudnym czasie, jednak pomoc wciąż jest potrzebna.

Zuzię można wesprzeć tutaj, tutaj i tutaj.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość

Potrzebne jest każde wsparcie.

m jak miłość

Aktorka gra w M jak miłość już od dekady.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jeszcze tylko trzy dni i na półki trafi hit. W sobotę Lidl przeżyje oblężenie
  2. Sędzia Anna Maria Wesołowska ma za sobą wiele ciężkich chwil. Wyjawiła mroczny sekret sprzed lat
  3. Czy Viki Gabor jest cyganką? Cała prawda o pochodzeniu 12-letniej gwiazdy
  4. Mandaryna jest w ciąży? Media zauważyły brzuszek u gwiazdy
  5. Prokuratura zabrała się za byłą żonę Wiśniewskiego. Oskarżono ją o wyjątkowo haniebny czyn, mogą ją zamknąć na 10 lat

źródła: plotek.pl