Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Syn Macieja Kurzajewskiego to prawdziwe ciacho! Jest zajęty?
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 01.03.2019 16:18

Syn Macieja Kurzajewskiego to prawdziwe ciacho! Jest zajęty?

tvp
instagram.com @maciejkurzajewski

Maciej Kurzajewski: syn dziennikarza jest bardzo przystojny! Z pewnością nie może opędzić się od adoratorek! Franciszek bez wątpienia wdał się w tatę! Czy jest zajęty?

Dla wielu gwiazd rodzina stanowi fundament, na którym kształtuje się osobowość każdego człowieka. Chociaż nie każdy jest stworzony do posiadania dzieci, w polskim show-biznesie możemy znaleźć wiele wspaniałych relacji. Jedną z nich tworzy Maciej Kurzajewski. Jego syn, Franciszek Kurzajewski jest oczkiem w głowie taty. Co o nim wiemy?

Maciej Kurzajewski: syn dziennikarza to przystojniak

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska są małżeństwem od 1996 roku. Para ma dwóch synów: Franciszka i Juliana. Franciszek przyszedł na świat w 1997 roku, Julian natomiast urodził się w 2006 roku. Rodzice z pewnością są dumni ze swoich pociech!

W rozmowie z Dorotą Zawadzką przeprowadzonej na kanale Parenting PL dziennikarz opowiedział o roli ojca:

– To jest dla mnie najważniejsza rzecz na świecie. Myślę, że nie znalazłbym niczego, co bardziej pozwalałoby i się spełnić, żyć pełniej. Moją pracę zawodową traktuję bardzo poważnie i staram się w niej dążyć do doskonałości — oczywiście pewnie nigdy tej doskonałości nie osiągnę, ale samo dążenie mi wystarcza. Staram się być przygotowany najbardziej profesjonalnie jak tylko potrafię. Ale kiedy kończę pracę, to zamykam te drzwi telewizyjne i skupiam się tylko i wyłącznie na rodzinie. Nawet nie na tym, ile czasu poświęcam tej rodzinie i synom – chociaż chciałbym jak najwięcej – ale by jakość tego czasu była jak najwyższa – wyznał Kurzajewski.

Kim jest syn Macieja Kurzajewskiego?

Franciszek Kurzajewski, jak można wywnioskować z jego instagramowego profilu, uwielbia grać w szachy i podobno w tej dziedzinie nie ma sobie równych – tak przynajmniej twierdzi Maciej Kurzajewski. Dziennikarz stara się spędzać z synami jak najwięcej czasu. Mimo natłoku obowiązków dziennikarz TVP każdą wolną chwilę spędza z synem. To on zaraził syna pasją od sportu – obaj biegają w maratonach i wspólnie trenują. Franciszek pasjonuje się również pływaniem i piłką nożną. Kurzajewski przyznaje, że kultura fizyczna, aktywność fizyczna jest niezbędnym elementem w codziennym świecie. Trzeba przyznać, że wyrósł na przystojnego mężczyznę. Jak myślicie, pójdzie w ślady ojca i zostanie słynnym dziennikarzem? 🙂

Czy Franciszek Kurzajewski jest zajęty? Niedawno media obiegła informacja, że serce starszego syna dziennikarza TVP jest już zajęte przez pewną uroczą dziewczynę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

maciej kurzajewski: syn

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska tworzą parę od ponad 20 lat!

maciej kurzajewski: syn

Rodzina Kurzajewskich stara się spędzać wspólnie jak najwięcej czasu.

maciej kurzajewski: syn

Franciszek to prawdziwy przystojniak! Z pewnością mama jest z niego dumna! 🙂

maciej kurzajewski: syn

Franciszek i Julian bardzo się wspierają.

maciej kurzajewski: syn

Maciej Kurzajewski: syn dziennikarza jest bardzo przystojny!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Andrzej Grabowski jest dumny ze swojej córki, Katarzyny. To piękna kobieta
  2. Kacper Kuszewski zmienił się nie do poznania. I jest do wzięcia!
  3. Jak schudła Edyta Herbuś? Dieta gwiazdy jest bardzo skuteczna. Jej śniadanie to hit!
  4. Monika Rosca porzuciła aktorstwo dla innej pasji. Przyniosła jej międzynarodową sławę

źródło: youtube.com kanał Parenting PL