Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Maciej Musiał ma nową dziewczynę? Wcześniej miał spotykać się z Kingą Dudą
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 20.07.2019 18:40

Maciej Musiał ma nową dziewczynę? Wcześniej miał spotykać się z Kingą Dudą

maciej musiał: dziadek
fot. filmpolski.pl

Maciej Musiał: dziewczyna gwiazdora nie pochodzi z Polski? Super Express podaje, że aktor niedawno został przyłapany na schadzce z uroczą blondynką. Wcześniej rzekomo spotykał się z Kingą Dudą, a teraz zakochał się w kolejnej jasnowłosej piękności? Świadkowie ich spaceru zdradzają zaskakujące szczegóły. Czyżby jeden z najbardziej pożądanych kawalerów w kraju był już zajęty?

Nastolatki marzą, by zamienić z nim przynajmniej kilka słów i zrobić wspólne zdjęcie. Ma na koncie rolę w popularnym serialu Rodzinka.pl, grał u Agnieszki Holland, a nawet pojawił się w najbardziej oczekiwanej przez Polaków produkcji Netflixa, czyli Wiedźminie. Na dodatek u jego boku próżno wypatrywać towarzyszki. A może ukochana aktora woli na razie pozostać anonimowa? Maciej Musiał: dziewczyna wyszła z nim niedawno na romantyczny spacer tylko we dwoje? Super Express dotarł do osób, które miały widzieć aktora z pewną atrakcyjną blondynką. Czyżby w grę wchodził nowy związek? Gwiazdora łączono m.in. z córką obecnego prezydenta!

Maciej Musiał: dziewczyna aktora woli pozostać anonimowa?

Mimo że Maciej Musiał bardzo wcześnie stał się osobą publiczną, do tej pory gwiazdor TVP nie potwierdził żadnego ze swoich rzekomych związków. Chociaż aktor regularnie był łączony z różnymi kobietami, w tym Kingą Dudą, do niedawna wydawało się, że pozostaje zatwardziałym singlem. Czyżby miał nareszcie trafić na wymarzoną wybrankę? Sprawdzamy!

Jak informuje Super Express, niedawno Maciej Musiał został przyłapany przez fanów na spotkaniu z pewną piękną blondynką. Para miała spacerować po warszawskim placu Zbawiciela. Świadkowie przyznali, że Musiał i jego urocza towarzyszka rozmawiali w języku angielskim. Czyżby nowa sympatia aktora nie była Polką?

Maciej Musiał: dziewczyna, z którą był widziany na spacerze, jest tylko zwykłą koleżanką? Informatorzy magazyny Super Express wcale nie odnieśli wrażenia, żeby parę łączyło „coś więcej” niż zwyczajna sympatia. Nawet nie trzymali się za ręce, nie mówiąc o czułościach i całowaniu.

— Cały czas rozmawiali po angielsku, między nimi był jednak wyczuwalny dystans. Skończyło się bez pocałunków — czytamy w dzienniku Super Express.

Wygląda na to, że atrakcyjna blondynka nie była jednak wybranką aktora, lecz zwykłą koleżanką. Fanki mogą odetchnąć z ulgą — gwiazdor TVP nadal pozostaje wolny!

Czy Maciej Musiał ma dziewczynę?

Maciej Musiał jest prawdopodobnie singlem, jednak w przeszłości aktora łączono z wieloma atrakcyjnymi koleżankami. Jak podaje portal party.pl, spekulowano, że gwiazdor TVP umawiał się między innymi z Katarzyną Sawczuk, Olgą Kalicką, Agnieszką Więdłochą oraz modelką Natalią Uliasz.

Maciej Musiał: dziewczyna nie jest mu pisana? Prawdopodobnie aktor po prostu nie trafił jeszcze na odpowiednią osobę lub na razie skupia się na pracy. To nieistotne, czy gwiazdor serialu Rodzinka.pl ma partnerkę, czy nie — najważniejsze, żeby czuł się spełniony i szczęśliwy!

ZOBACZ ZDJĘCIA MACIEJA MUSIAŁA:

maciej musiał: dziewczyna

Maciej Musiał: dziewczyna aktora spacerowała z nim po placu Zbawiciela?

maciej musiał: dziewczyna

Maciej Musiał był w przeszłości łączony z wieloma gwiazdami.

maciej musiał: dziewczyna

Maciej Musiał: dziewczyna dopiero na niego czeka? Prawdopodobnie aktor na razie pozostaje singlem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Piękna aktorka nago! Ma 54 lata, wygląda na swój wiek?
  2. Edyta Herbuś w samym biustonoszu na Instagramie. Fanka: „W życiu takiego zdjęcia bym nie wstawiła do sieci”
  3. Marta Wierzbicka wzięła ślub? Fani wypatrzyli na jej palcu obrączkę!
  4. Film o Annie Przybylskiej jednak nie powstanie? „Zamieszanie niewątpliwie zaszkodziło”
  5. Jaką dietę stosuje Jolanta Kwaśniewska? Dzięki kilku prostym zasadom od lat utrzymuje zgrabną sylwetkę

źródła: party.pl, Super Express