Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Maffashion i Sebastian Fabijański są parą? „Seba długo zabiegał o względy Julki”
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 04.11.2019 21:19

Maffashion i Sebastian Fabijański są parą? „Seba długo zabiegał o względy Julki”

maffashion
instagram.com/maffashion_official/filmpolski.pl

Maffashion niedawno poinformowała o rozstaniu z jej wieloletnim partnerem, Czarkiem. Teraz jednak pojawiły się informacje, że już znalazła sobie nowego chłopaka! Czy to prawda, że blogerka spotyka się z jednym z najgorętszych polskich aktorów?

Ledwo w zeszłym tygodniu Maffashion i Czarek Jóźwik obwieścili światu swoje rozstanie. Teraz przyłapano influencerkę z samym Sebastianem Fabijańskim – jednym z najbardziej rozchwytywanych młodych aktorów! Czy ta dwójka ma się ku sobie? Jak podaje Pudelek, Seba długo zabiegał o względy Julki.

Maffashion i Sebastian Fabijański są parą?

Blogerka i przystojny aktor zostali przyłapani przez fotoreporterów w samym centrum Warszawy. Robili wspólnie zakupy w jednym z luksusowych butików przy Alejach Jerozolimskich. Naoczni świadkowie twierdzą, że nie wyglądało to na przypadkowe spotkanie, a gdy aktor wszedł do jednego z butików, jego towarzyszka cierpliwie na niego czekała. Czy tę dwójkę rzeczywiście coś łączy?

Sebastian Fabijański do tej pory raczej stronił od pokazywania się w social mediach czy na branżowych imprezach niezwiązanych z produkcjami, w których brał udział. Czy bliska relacja z Maffashion może zmienić jego podejście do show-biznesu? Jak twierdzi informator Pudelka, Seba długo zabiegał o względy Julki. Zresztą krążył już wcześniej w środowisku blogerek i insta modelek.

Maffashion i Czarek

Ostatni związek blogerki trwał kilka lat i od początku był szeroko komentowany w mediach. Julia i Czarek zaczęli spotykać się w 2015 roku i już po roku randkowania postanowili się zaręczyć! Byli jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich par, a na swoim związku zarabiali niesamowite pieniądze za sprawą kontraktów reklamowych i wspólnych projektów.

maffashion

Jeszcze kilka tygodni temu razem świętowali urodziny Czarka.

Kilka dni temu jednak wszystko się zmieniło, gdy para influencerów postanowiła podzielić się z fanami smutną wiadomością. Opublikowali story na instagramie, w którym siedząc w restauracji poinformowali o swoim rozstaniu, co nieco rozbawiło internautów.

– Jakkolwiek głupio to wygląda, jesteśmy właśnie na sushi i rozstaliśmy się przed chwilą. Nie wiem, co mogę więcej powiedzieć, to były cudowne lata. (…) Siedziało to w nas obojgu od pewnego czasu, trochę gryzło – słyszymy na nagraniu.

Byli partnerzy zamierzają jednak pozostać przyjaciółmi. Czy to możliwe, że Sebastian Fabijański w jakiś sposób przyczynił się do rozpadu związku? Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

maffashion

Niedawno blogerka rozstała się z wieloletnim partnerem.

maffashion

Krążą plotki, że to Sebastian Fabijański jest jej nowym wybrankiem.

maffashion

Maffashion jeszcze nie skomentowała ich schadzki.

ZOBACZ TEŻ:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polski produkt na czarnej liście żywności. Eksperci przestrzegają przed jedzeniem jednego typu mięsa
  2. Rodzice jej chłopaka zaproponowali Ani ogromne pieniądze. Wszystko po to, by odeszła od ich syna
  3. Dziennikarka TVP przed laty została zamordowana przez własną córkę. Zbrodnia wstrząsnęła Polską lat 80-tych
  4. Jej małe córeczki walczyły o życie. Matka w tym czasie prostytuowała się za pieniądze
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę

źródło: pudelek.pl, fakt.pl