Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Magda Gessler opowiedziała o szkolnej traumie. Nie miała łatwego dzieciństwa
Karol Osiński
Karol Osiński 14.03.2021 16:15

Magda Gessler opowiedziała o szkolnej traumie. Nie miała łatwego dzieciństwa

Magda Gessler
fot. screen z youtube.com TVN Style

Przed kilkoma laty Magda Gessler zdecydowała się udzielić bardzo szczerego wywiadu dla magazynu Viva!, w którym zdradziła kilka faktów ze swojego dzieciństwa i młodych lat. Okazuje się, że podczas jej pobytu na Kubie miała straszne uprzedzenie do mężczyzn.

Miłosne podboje Magdy Gessler są znane wielu Polakom, jednak mało kto zdaje sobie sprawę, że w dzieciństwie obawiała się mężczyzn. I miała do tego słuszne powody. Na jaw wyszły zadziwiające fakty z jej życia.

Magda Gessler była molestowana

Magda Gessler część swojej edukacji spędziła poza granicami Polski. Jako nastolatka wychowywała się m.in. w Bułgarii, czy na Kubie. W drugim z wymienionych krajów przebywała w latach 60., a miastem, gdzie mieszkała była Hawana. Następnie przeprowadziła się do Madrytu, gdzie kontynuowała naukę.

Jednak to właśnie Kuba zapadła jej najbardziej w pamięci, jednak niekoniecznie z dobrej strony. W wywiadzie dla Vivy! zdradziła, że podczas pobytu na wyspie była molestowana i dyskryminowana przez rówieśników z powodu wyglądu. Szczególnie uprzedzona była do mężczyzn, których się bała.

Miałam 10 lat, gdy obudził się we mnie totalny strach przed mężczyznami. Byłam wysoką blondynką, zwracałam na siebie uwagę. Ojciec się śmiał, bo gdy w drodze do szkoły zobaczyłam grupę chłopców, przechodziłam na drugą stronę ulicy – opowiadała Magda Gessler.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Mężczyźni zachowywali się wobec niej agresywnie i nie dawali jej spokoju. Z tego powodu zażądała powrotu do Polski, gdyż najzwyczajniej nie dawała sobie rady psychicznie i się bała o siebie:

Byli agresywni, bez przerwy szczypali mnie w tyłek, a gdy szłam do tablicy, klepali mnie linijką po pupie. Oddawałam, ale to było ponad moje siły. Zażądałam powrotu do Polski – czytamy w Vivie!

Magda Gessler o molestowaniu

To wszystko doprowadziło do tego, że rodzice małej Magdy zdecydowali się na odesłanie córki z powrotem do Polski. Dzięki sile swojego charakteru stało się to możliwe, mimo tego, że Magda miała wtedy zaledwie 10 lat.

Zrobiłam takie veto, że nie mieli wyjścia. Mama mnie odwiozła do Polski statkiem Piast – opowiadała Magda Gessler.

Edukacja i wiara we własne możliwości spowodowały, że Magda Gessler dzisiaj jest jedną z najpopularniejszych Polek i nie bez przyczyny nazywana jest Królową TVN. Niedawno także pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie swojej mamy. Znajdziecie je, klikając >tutaj<.

Przewodnicząca Kuchennych rewolucji słynie z bardzo ciętego języka, czym zyskała szacunek i uznanie. Kuchnie, w których dokonuje zmian, przyciągają klientów i mają doskonałe poważanie. Dzięki temu dorobiła się majątku i może pochwalić się pięknym domem.

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Magda Gessler udzieliła szczerego wywiadu Vivie!, gdzie zdradziła m.in., że w dzieciństwie była molestowana.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Viva!