Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Magda Gessler ma swojego sobowtóra. Jest nim mężczyzna, można się pomylić
Karol Osiński
Karol Osiński 22.08.2020 17:51

Magda Gessler ma swojego sobowtóra. Jest nim mężczyzna, można się pomylić

magda gessler z mężem
instagram.com/magdagessler_official

Magda Gessler jest jedną z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Popularna restauratorka pojawia się w mediach bardzo często, co przekłada się na jej rosnącą popularność. Sprawy doszły do tego stopnia, że doczekała się swojego sobowtóra. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jest nim… mężczyzna.

Magda Gessler zyskała ogromną popularność, dzięki swojemu programowi Kuchenne Rewolucje. Zasłynęła głównie swoim wybuchowym temperamentem oraz profesjonalnym podejściem. Dzisiaj do Magdy próbuje upodobnić się wiele osób. Jednemu z mężczyzn udało się to szczególnie.

Magda Gessler doczekała się swojego sobowtóra

Jednym z talentów Magdy Gessler jest także chaotyczne prowadzenie mediów społecznościowych. Fani niejednokrotnie zwracali uwagę celebrytce na bałagan i chaos, jaki panuje na jej oficjalnym profilu, jednak ten aspekt czyni ją wyjątkową.

Ekstrawagancja stylu to także jeden z aspektów wpływających na popularność restauratorki. Doprowadziło to, do tego, że Magda Gessler doczekała się swojego sobowtóra, który równie szybko zyskał popularność.

  1. Ogromna afera wśród gwiazd. Wieniawa publicznie wbiła szpilę Opoździe, musiała się bronić. Interweniował Antek
  2. Zaskakująca decyzja nowego Ministra Zdrowia. Niektórym osobom może się bardzo nie spodobać

Kim jest sobowtór Magdy Gessler?

Sobowtórem Magdy Gessler jest… mężczyzna. A konkretnie mowa o Łukaszu Rembasie, który z wykształcenia jest wizażystą i charakteryzatorem. Na Instagramie funkcjonuje pod nazwą Lucas Adelon Rembas.

Mężczyzna już niejednokrotnie charakteryzował się na znane postacie. Wcześniej mogliśmy go zobaczyć jako Adele, Lady Gagę, czy Margaret Thatcher.

Podobieństwo do Magdy Gessler jest uderzające.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.