Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Magda Gessler miała paraliż nerwu trójdzielnego. Przykre, jak fani krytykują ją w sieci
Martyna Pałka
Martyna Pałka 14.01.2023 12:55

Magda Gessler miała paraliż nerwu trójdzielnego. Przykre, jak fani krytykują ją w sieci

Magda Gessler
instagram.com/lara_gessler/?hl=pl

Magda Gessler zabrała głos w sprawie negatywnych komentarzy fanów na temat swojego wyglądu. Internauci bardzo często zarzucali gwieździe zabiegi medycyny estetycznej. Teraz wyszła prawda na temat jej urody.

Restauratorka zamieściła w sieci zdjęcie swojej pięknej mamy i wyjaśniła, komu zawdzięcza swoją urodę. Jednocześnie opowiedziała o swoich problemach ze zdrowiem.

Magda Gessler miała paraliż nerwu twarzy

Od jakiegoś czasu internauci zaczęli jeszcze bardziej zarzucać gospodyni programu „Kuchenne rewolucje” ingerowanie w swój wygląd naturalny. Fani twierdzą, że Magda Gessler chętnie eksperymentuje z zabiegami medycyny estetycznej.

W końcu gwiazda TVN zabrała głos w sprawie negatywnych opinii internautów. Okazało się, że właścicielka restauracji przeszła porażenie nerwu trójdzielnego twarzy i dlatego jej policzki nie są na równej wysokości.

Miałam paraliż nerwu trójdzielnego, przez co czasami ta twarz po prostu wygląda nieregularnie. Mam piękne policzki, dlatego że mam trochę za dużo kilogramów. Ale to nie wynika z tego, że sobie coś robiłam. Robią sobie te panie, które są za chude i muszą sobie coś zrobić, żeby nie być poważne na twarzy. No albo d*pa, albo twarz – zawsze to mówię, ja wybrałam twarz – powiedziała Magda Gessler w rozmowie z portalem Newseria Lifestyle.

Magda Gessler pokazała zdjęcie swojej mamy z młodości

Jednocześnie gwiazda programu „Kuchenne rewolucje” na swoim profilu na Instagramie pokazała fotografię swojej mamy z lat siedemdziesiątych. Nie da się ukryć, że Magda Gessler do złudzenia przypomina swoją rodzicielkę. Jak podkreśla sama restauratorka, to właśnie po swojej mamie odziedziczyła duże usta i wyraziste policzki.

Zamieszczone zdjęcie ma być dowodem na to, że gwiazda TVN nie korzysta z medycyny estetycznej, a pełne usta i podniesione policzki są po prostu sprawą jej dobrych genów.

Moja mama najpiękniejsza rok 1975. Olga Ikonowicz. Spójrzcie na jej piękne klasyczne rysy, na piękne usta i przestańcie spekulować na temat mojej urody, dużych ust itd. To prezent od niej i od taty. Zostawcie mnie w spokoju, przykro się czyta bzdury i zawistne komentarze. W tamtych czasach nikt nie botoksował i nie powiększał ust – napisała Magda Gessler na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Nie żyje 10-letni chłopiec. Cała Polska wstrzymywała oddech, kiedy doszło do tragedii

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie — Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!