Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Magda Gessler wygląda jak 20-latka. Fani nie dowierzają własnym oczom, wbili jej niezłą szpilę
Martyna Pałka
Martyna Pałka 29.09.2022 16:44

Magda Gessler wygląda jak 20-latka. Fani nie dowierzają własnym oczom, wbili jej niezłą szpilę

Magda Gessler
fot. Serecki, CC BY-SA 4.0 , via Wikimedia Commons link do licencji: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/

Magda Gessler niespodziewanie znalazła się w ogniu krytyki internautów po opublikowaniu najnowszego zdjęcia na swoim profilu na Instagramie. Gwiazda dodała na swoje social media fotografię z ukochanym Waldemarem Kozerawskim. W komentarzach fani zwrócili uwagę na jej młodo wyglądającą twarz.

Magda Gessler jest jedną z gwiazd, które lubią dzielić się z internautami szczegółami swojego życia prywatnego. Na swoim profilu na Instagramie restauratorka bardzo często pokazuje nam kulisy prowadzonego przez nią show „Kuchenne rewolucje” lub momenty ze swojej codzienności.

Jakiś czas temu charyzmatyczna blondynka po raz drugi została babcią, a swoją radością z pierwszego spotkania z wnukiem podzieliła się właśnie w swoich social mediach. Teraz dodała zdjęcie ze swoim ukochanym partnerem. Tym razem jednak fani nie cieszą się na widok jej fotografii, ale zwracają uwagę na jej twarz.

Magda Gessler na zdjęciu ze swoim ukochanym Waldemarem

Gospodyni programu „Kuchenne rewolucje” dodała na swój profil na Instagramie romantyczne zdjęcie ze swoim wieloletnim partnerem Waldemarem Kozerawskim. Gwiazda spotyka się z chirurgiem od ponad dziesięciu lat i razem z nim stale podróżuje między rodzinną Polską, gdzie spełnia się zawodowo, a Kanadą, w której pracuje jej wybranek.

Teraz Magda Gessler postanowiła pochwalić się, w jaki sposób spędza wolny czas ze swoim ukochanym. Wśród hasztagów dodanych pod zdjęciem można zauważyć między innymi ten wspominający o Teneryfie, więc wszystko wskazuje na to, że zakochani przebywają obecnie na słonecznej wyspie i odpoczywają od natłoku obowiązków zawodowych.

Magda Gessler w ogniu krytyki internautów

Co ciekawe, wśród wielu pozytywnych komentarzy, w których fani komplementują zakochanych i rozpływają się nad tym, jak świetnie dobraną są parą, nie brakuje też tych krytykujących gwiazdę TVN. Wszystko z powodu rzekomego filtru, który znalazł się na twarzy prowadzącej show „Kuchenne rewolucje” i sprawił, że wygląda ona na młodszą o ponad dwadzieścia lata.

Internauci sugerują, że Magda Gessler „odrobinę się zapomniała” i zastosowała zbyt wiele upiększeń na jednej fotografii. Co więcej, nawiązują do faktu, że gwiazda odmłodziła tylko siebie i zapomniała o swoim ukochanym, przez co widać ogromną różnicę między wyglądem zakochanych.

„Oj chyba filtry wjechały”

„zapomniała męża wyprasować”

„Bardzo ładny Photoshop”

„Uuu, kogoś trochę poniosło” – czytamy komentarze pod zdjęciem Magdy Gessler na Instagramie.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Smutny finał „Kuchennych rewolucji”. Właścicielom zabrakło pieniędzy. Co na to Magda Gessler?
  2. Olek Sikora powalony na ziemię w „Pytaniu na śniadanie”. Ida Nowakowska nie wiedziała, co robić
  3. „Koniec duetu the Krzamels?” Kammel „przegrał” z nietypowymi rywalem, Izabella Krzan dokonała wyboru