Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Magda Gessler z samego rana przekazała niespodziewaną wiadomość. Ogromna radość, to kolejny sukces w jej karierze
Michał Fitz
Michał Fitz 11.12.2022 17:17

Magda Gessler z samego rana przekazała niespodziewaną wiadomość. Ogromna radość, to kolejny sukces w jej karierze

Magda Gessler
fot. KAPiF Gwiazdy po nagraniu

Śmiało można powiedzieć, że Magda Gessler osiągnęła w życiu niejeden sukces i to na kilku płaszczyznach. W końcu realizuje się nie tylko w branży gastronomicznej, ale również w show-biznesie. Jak się okazuje, bardzo dobrze idzie jej także w roli autorki.

W jej mediach społecznościowych pojawił się bowiem komunikat, z którego wynika, że jej autobiografia sprzedaje się wyjątkowo dobrze i w błyskawicznym tempie znika ze sklepowych półek.

Magda Gessler o sukcesie książki

Zwykle gwiazdy, które wydały swoją historię w postaci książek, chwalą się później konkretnymi wynikami sprzedażowymi, nazywając przy okazji swoje dzieło bestsellerem. Magda Gessler w zupełnie inny, dosyć kreatywny sposób dała znać, że jej autobiografia wyprzedaje się jak świeże bułeczki.

Okazała się białym krukiem, W niektórych miastach jest kompletnie niedostępna stwierdziła restauratorka.

W mediach społecznościowych opublikowała bowiem post, który wygląda niczym ogłoszenie zguby, bo zaczyna się od stwierdzenia „Ktokolwiek widział”. Dalej dała znać, że w wielu miejscach w Małopolsce książki w zasadzie nie da się kupić. Wspomniała o Sanoku, Mielcu, Tarnowie i Dębicy. Zaznaczyła, że wiele osób chce ją kupić na święta, ale nie może jej znaleźć, dlatego bardzo poprosiła zorientowane osoby o pomoc dla będących w potrzebie fanów.

Magda Gessler z zarzutami pod adresem wydawcy

Przy okazji tego ogłoszenia oberwało się nieco wydawcy książki. Gwiazda „Kuchennych Rewolucji” napisała bowiem, że ten zapewniał ją, że książka nie zniknie ze sklepowych półek, a mimo to autobiografii w wielu księgarniach nie ma. Biorąc jednak pod uwagę specyficzne poczucie humoru Gessler, można uznać, że w ten sposób gratuluje wydawcy wspólnego sukcesu. Niewykluczone jednak, że faktycznie ma mu za złe to, że ten nie zadbał o odpowiednie dodrukowanie książek.

Fani restauratorki uspokajają ją jednak. Twierdzą, że ta nie powinna być zaskoczona, że książkę trudno już dostać, bo ta jest według wielu wprost rewelacyjna. Nie ma wątpliwości, że zachwyciła osoby, które już wcześniej uwielbiały szczerość Magdy Gessler.

– Czytałam. Bardzo dobra książka — stwierdza jedna z fanek.

– Nic dziwnego, że już trudno ją dostać, bo jest rewelacyjna pisze kolejna z czytelniczek.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. Najpierw napadł na Gąsowskiego i go okradł. Ciężko uwierzyć, co stało się chwilę później. Fani zamarli