Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Małgorzata Kożuchowska wyjawiła prawdę o mężu. Fani zdębieli, gdy usłyszeli jej słowa
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 17.08.2020 20:12

Małgorzata Kożuchowska wyjawiła prawdę o mężu. Fani zdębieli, gdy usłyszeli jej słowa

Małgorzata Kożuchowska
Fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska postanowiła powiedzieć całą prawdę o swoim mężu. Jej fani nie mogli uwierzyć w jej słowa. Jaki jest naprawdę ukochany popularnej aktorki? Wszystko zdradziła w rozmowie.

Małgorzata Kożuchowska jest kochającą matką i żoną. Niedawno postanowiła wypowiedzieć się na temat swojego życiowego partnera. Jej fani nie dowierzają, co takiego powiedziała aktorka?

Małgorzata Kożuchowska wypowiada się o mężu

Bartek Wróblewski, mąż aktorki, jest również ojcem ich jedynego dziecka, 6-letniego Jasia. To właśnie za wielką cierpliwość i podejście do dziecka aktorka postanowiła go pochwalić. W udzielonym wywiadzie nie szczędzi mu ciepłych słów.

— Jest wymarzonym tatą. Ma w sobie wielką cierpliwość i mądrość. Gdy czasem słucham, jak coś Jasiowi objaśnia, to aż mu zazdroszczę. Myślę sobie wtedy: Jak on to świetnie ujął! — mówi w wywiadzie dla portalu Baby by Ann.

Mąż aktorki jest świetnym ojcem

W wywiadzie opowiedziała również, jak kiedyś przed ich wspólnym wyjazdem chciała spakować rzeczy syna. Ale mąż chętnie zgłosił się do tego zadania sam. Kobieta była mile zaskoczona.

— Na początku byłam nieufna, ale okazało się, że jemu to nie sprawia trudności, co więcej: sprawia przyjemność — opowiada dalej w rozmowie.

Aktorka nie ukrywa, że ciąża była dla niej bardzo trudnym okresem, ponieważ swoje pierwsze i jedyne dziecko urodziła w wieku 43 lat. Małgorzata Kożuchowska nie ukrywa, że żałuje, że nie mają z mężem drugiego dziecka. Na pytanie, z czego jest najbardziej dumna w byciu matką, nie ukrywa:

Chyba z tego, że mi się udało. Że byłam tak zdeterminowana…

Życzymy dużo miłości w rodzinie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Kożuchowska
fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Kobieta udzieliła wywiadu dla portalu babybyann.com.

Małgorzata Kożuchowska
fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Wypowiedziała się w nim m.in. na temat swojego męża.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kosmetyczny trik „-30 lat w 3 dni” podbija internet. Stosuj go minutę
    2. Chcesz pozbyć się obwisłych policzków? 15 minut przed snem zrób TO
    3. Pawłowicz właśnie przeszła metamorfozę życia. Na widok jej nowej fryzury można przeżyć wstrząs

Źródło: pomponik.pl, babybyann.com