Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Małgorzata Kożuchowska przechodzi kryzys w związku? Media wyliczają jej flirty
Robert Głowacki
Robert Głowacki 30.09.2019 14:54

Małgorzata Kożuchowska przechodzi kryzys w związku? Media wyliczają jej flirty

Małgorzata Kożuchowska
fot. instsagram.com/malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska przechodzi kryzys w związku? Gwiazda od kilku miesięcy pojawia się sama, bez męża na oficjalnych imprezach, a media wyliczają jej flirty z innymi mężczyznami z show-biznesu. Czy Bartłomiej Wróblewski ma powody do niepokoju? Plotki na temat kryzysu w ich związku pojawiają się coraz częściej.

Małgorzata Kożuchowska od wielu lat jest ulubienicą telewidzów i jako jedna z nielicznych polskich gwiazd może cieszyć się niemalże nieskazitelnym wizerunkiem. Aktorka od ponad 10 lat jest szczęśliwą żoną Bartłomieja Wróblewskiego, jednak ostatnimi czasy mówi się, że związek gwiazdy przechodzi kryzys. Gwiazda bryluje na balach i festiwalach, podczas gdy jej mąż zostaje z dzieckiem w domu.

Czy Małgorzata Kożuchowska przechodzi kryzys w związku?

W show-biznesie nigdy nic nie wiadomo i z pozoru najbardziej zakochane w sobie pary się rozstają. Małgorzata Kożuchowska od ponad 10 lat jest szczęśliwą żoną, a od 5 lat spełnia się także jako mama małego Jasia. Ostatnimi czasy mówi się, że małżeństwo aktorki z Bartłomiejem Wróblewskim przechodzi niemały kryzys. Plotki na temat kondycji ich związku wzrosły, gdy aktorka zaczęła wszędzie pojawiać się bez swojego męża. Było tak podczas Charytatywnego Balu Fundacji TVN, a także na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Oliwy do ognia krążących spekulacje o flirtach, jakich miałaby się dopuszczać aktorka.

Małgorzata Kożuchowska

Czy Bartłomiej Wróblewski powinien być zazdrosny? Małgorzata Kożuchowska a jednym z wywiadów wyznała, że już na samym początku ich znajomości przedstawiła mu najczarniejsze scenariusze życia u boku aktorki. Jak się okazało, nic go nie zniechęciło!

Na początku naszej znajomości rozwinęłam czarną wizję życia z aktorką. Powiedziałam, że to egoistyczny, okrutny zawód. Mam szczęście, że mąż to rozumie. I pomaga mi. Ma dużą dozę empatii i wyrozumiałości– cytuje aktorkę pomponik.pl

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska z mężem

Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy spotkała swojego męża w samolocie do Rzymu, w 2005 roku, gdy leciała na pogrzeb Jana Pawła II. Aktorka od razu wpadła mu w oko, więc ten po każdym spektaklu zostawiał dla niej kwiaty, aż któregoś razu Kożuchowska wyszła z inicjatywą spotkania się z tajemniczym wielbicielem. Pomiędzy tą dwójką od razu zaiskrzyło i już w 2008 roku stanęli razem na ślubnym kobiercu. Kilka lat później, w 2014 roku na świat przyszedł ich syn Jan Franciszek.

Czym zajmuje się mąż aktorki? W przeszłości Bartłomiej Wróblewski zajmował się dziennikarstwem. Pracował m.in. dla Wiadomości i Panoramy w TVP, jednak zrezygnował z niej w 2010 roku na rzecz prowadzenia własnej firmy ochroniarskiej. Dwa lata temu Bartłomiej Wróblewski otrzymał od zespołu Wiadomości TVP, propozycję powrotu, ale odmówił. Teraz prowadzi własny biznes i skupia się na pielęgnowaniu rodziny.

Małgorzata Kożuchowska

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mają miliardy na swoich kontach. Lista najbogatszych Polek
  2. Mama niesłusznie skazanego Tomasza Komendy przeszła ciężkie chwile. Przyznała, że miała myśli samobójcze
  3. Jamnik gigantycznych rozmiarów. Po śmierci właściciela ratownicy znaleźli psa, nie mogli uwierzyć
  4. Gwiazda TVN zaręczyła się. Blond piękność pokazała spektakularny diament
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu

źródło: pomponik.pl