Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Małgorzata Socha skrytykowana! Karolina Korwin-Piotrowska nie przebierała w słowach
Redakcja Lelum Silver
Redakcja Lelum Silver 08.03.2019 11:32

Małgorzata Socha skrytykowana! Karolina Korwin-Piotrowska nie przebierała w słowach

małgorzata socha
Fot. instagragram.com @malgosia_socha

Małgorzata Socha skrytykowana. Słynna dziennikarka, Karolina Korwin-Piotrowska w gorzkich słowach o popularnej aktorce, nie szczędziła pod jej adresem gorzkich słów. Dlaczego doszło między nimi do konfliktu?

Karolina Korwin-Piotrowska znana jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. Dziennikarka wielokrotnie udowodniła, że nie boi się mówić tego, co myśli o otaczające rzeczywistości. Nie pozostawia taryfy ulgowej gwiazdom polskiego show-biznesu. Tym razem Małgorzata Socha została skrytykowana. Co się wydarzyło? Przekonajmy się!

Co napisała Karolina Korwin Piotrowska?

Dziennikarka na swoim Instagramie regularnie porusza istotne społecznie kwestie. Niedawno opublikowała wpis na temat wszechobecnego plastiku, a ilustracją było zdjęcie Małgorzaty Sochy:

– Plastik nie jest ok. No nie. Zrzućmy się może na jakieś bidony dla celebrytów, żeby nie paradowali publicznie z plastikiem, co? To nie hejt. To fakt. Oni mają spory wpływ na rzeczywistość. Ludzie ich naśladują. Warto, by naśladowali to, co robią dobrze. A nie chodzenie z plastikową butlą pod pachą – napisała na swoim Instagramie Karolina Korwin Piotrowska.

Małgorzata Socha skrytykowana za używanie plastiku

Karolina Korwin Piotrowska przyznała, że jej wypowiedź nie była atakiem wymierzonym bezpośrednio w Małgorzatę Sochę, ale zwróceniem uwagi na globalny problem. Gwiazdy mają realny wpływ na rzeczywistość, dlatego tak ważne jest, by świeciły dobrym przykładem.

Niedawno w mediach pojawiło się zdjęcia Małgorzaty Sochy, która niosła plastikową butelkę wody. Zdjęcie zostało wykonane przez paparazzi i wywołało sporo kontrowersji w Internecie. W ostatnim czasie bardzo dużo mówi się na temat środowiska i szkodliwości plastikowych opakowań. Gwiazdy z pierwszych stron gazet zaangażowały się w budowanie świadomości na temat szkodliwości plastiku, którego fala zalała już cały świat.

Niezwykle popularne stało się hasło There is no planet B, co w wolnym tłumaczeniu oznacza, że nie istnieje planeta B, dlatego właśnie tak ważne jest podejście do życia w ruchu zero waste. Pamiętajmy o tym, by unikać plastikowych opakowań. Chrońmy naszą planetę! 🙂

małgorzata socha skrytykowana

Niedawno media obiegło zdjęcie Małgorzaty Sochy, która niosła plastikową butelkę. Karolina Korwin Piotrowska wykorzystała zdjęcie, by wypowiedzieć się na temat siły, jaką mają gwiazdy. Zdaniem dziennikarki mogą wpływać na społeczeństwo.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wykształcenie Ady Fijał intryguje! Gabinet lekarski zamieniła na plan filmowy
  2. Kinga Rusin w najmodniejszej sukience sezonu. Wiemy, ile kosztuje i gdzie ją kupić
  3. Majka Jeżowska pokazała partnera. Jest od niej o dekadę młodszy!
  4. Płochacz niemiecki. Żywiołowy pies o przyjaznym charakterze

źródło: kobieta.pl