Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Małżeństwo Kasi Cichopek i Marcina Hakiela wisiało na włosku? Pokonali poważny kryzys
Marta Kulik
Marta Kulik 07.09.2019 16:42

Małżeństwo Kasi Cichopek i Marcina Hakiela wisiało na włosku? Pokonali poważny kryzys

poród
instagram.com/katarzynacichopek

Małżeństwo Kasi Cichopek i Marcina Hakiela wisiało na włosku? Tuż po ślubie para zdecydowała się na krok, który miał być spełnieniem marzeń, ale okazał się przyczyną poważnych problemów. Dziś przyznają, że udało im się pokonać kryzys, ale nie było łatwo.

Mogłoby się wydawać, że małżeństwo Kasi Cichopek i Marcina Hakiela jest usłane różami. Okazuje się, że para ma za sobą naprawdę trudne chwile i kryzys, z którym wiele osób mogłoby sobie nie poradzić. Jak udało im się wyjść na prostą?

Małżeństwo Kasi Cichopek i Marcina Hakiela

Para poznała się w 2005 roku na planie Tańca z gwiazdami. Marcin miał uczyć Kasię tańca i do dziś wspomina jej wejście na salę treningową. Aktorka miała urocze kucyki i od pierwszych chwil zrobiła ogromne wrażenie na tancerzu. Trzy lata później pobrali się i kupili wymarzoną 500-metrową willę na Wilanowie. Niestety, to był wstęp do ich kłopotów.

Małżeństwo wzięło ogromny kredyt, aby móc zamieszkać w posiadłości. Jakiś czas później kurs franka szwajcarskiego zrujnował budżet pary i wywołał poważny kryzys. Plotkowano wtedy, że związek wisiał na włosku i wkrótce miało dojść do rozwodu. Para sprzedała willę i kupiła mieszkanie na Mokotowie. Udało im się uratować zarówno finanse, jak i relację.

Kryzys Cichopek i Hakiela

W wywiadzie udzielonemu magazynowi VIVA! Marcin Hakiel przyznał, że ich życie nie jest idealne, ale wspólnie z ukochaną żoną przetrwali najgorsze chwile i dziś są ze sobą niezwykle blisko.

– Nie ma co ukrywać, nie każdy dzień jest usłany różami. Szczególnie gdy się prowadzi prawdziwe życie. Ma się rodzinę, pracę, dzieci i różne decyzje do podjęcia. A przy tym koleżanka małżonka jest emocjonalną osobą — mówił w rozmowie z VIVĄ!

Tancerz przyznał też, że pieniądze nigdy nie były dla niego najważniejsze. Najbardziej liczy się dla niego rodzina, dzieci, z którymi chce spędzać czas, a nie stan konta czy wielka posiadłość.

– Mamy swoje założenia, ale wielkich planów nie mamy. Nigdy nie zakładałem, że będę 12 godzin na dobę w pracy tylko po to, żeby mieć kilka milionów na koncie więcej — mówił Marcin Hakiel dla VIVY!

20 września para będzie obchodziła 11 rocznicę ślubu. Jak zgodnie przyznają, swoim doświadczeniem chcą się dzielić z innymi, dlatego zgodzili się poprowadzić Czar par, który niebawem pojawi się na antenie TVP.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małżeństwo

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poznali się na planie Tańca z gwiazdami.

Małżeństwo

Od tamtej pory wciąż są razem, nawet pomimo wielu niepowodzeń.

Małżeństwo

Para podzieli się swoim małżeńskim doświadczeniem w nowym show TVP.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na praniu i prasowaniu można zarobić duże pieniądze, zdziwisz się jak prosto
  2. Cezary Pazura zaparkował swoje Porsche na miejscu dla niepełnosprawnych. Wszystko uchwycili czujni przechodnie
  3. Julia Wieniawa odpowiada Krystynie Pawłowicz. „Należy współczuć takiej osobie”
  4. Doda pokazała wideo znad polskiego morza. Wokalistka uchwyciła małżeństwo w dwuznacznej sytuacji
  5. Oskarżano ją o to, że była królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
  6. Ten chłopczyk został najmłodszym tatą świata. Pół roku po tym na jaw wyszła prawda, która zniszczyła mu życie

Źródło: VIVA!, plotek.pl