Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Uwielbiany piosenkarz stracił ukochaną żonę. Wszystko przez wpływ sekty
Marta Kulik
Marta Kulik 11.10.2019 12:34

Uwielbiany piosenkarz stracił ukochaną żonę. Wszystko przez wpływ sekty

malzenstwo
rawpixel.com

Małżeństwo uwielbianego piosenkarza rozpadło się z powodu sekty. Jego ukochana przez długi czas była pod wpływem niebezpiecznych ludzi. Nawet ze względu na małe dziecko nie udało się uratować związku, a kobieta nie była w stanie uwolnić się od wpływu grupy.

Pierwsze małżeństwo Erosa Ramazzottiego zakończyło się w 2002 roku. Pomimo wielu prób gwiazdor nie mógł porozumieć się z żoną, która wstąpiła do sekty Wojowników światła jeszcze przed ślubem. Wtedy nic nie zapowiadało takiego koszmaru.

Sekta zniszczyła małżeństwo Erosa Ramazzottiego

Żona słynnego piosenkarza była nie tylko jego miłością, ale też muzą. Eros Ramazzotti i modelka Michelle Hunziker wyglądali na świetnie dobrany duet. To jej gwiazdor zadedykował piosenkę Piu bella cosa z 1996 roku. W tym samym roku na świat przyszła ich córka Aurora Sophia. Niestety, przez cały ten czas Michelle miała kontakt ze swoją terapeutką Celią, która miała na nią ogromny wpływ.

– Dzięki niej stałam się pewna siebie, nadrobiłam deficyty, czułam się wyjątkowa i ważna — pisała modelka w swojej autobiografii.

małżeństwo

Przez relację z mentorką modelka coraz bardziej oddalała się od rodziny. W ciągu pięciu lat zupełnie poświęciła się sekcie, przez którą zapomniała o najbliższych. Eros z całych sił walczył o to, aby wróciła do niego i córki, jednak jego błagania okazywały się bezskuteczne. W 2002 roku doszło do rozwodu, a piosenkarz wspomina, że stracił wtedy dwie kobiety. Najpierw zmarła jego mama, a później stracił żonę.

Kim jest Eros Ramazzotti?

Eros Ramazzotti jest włoskim piosenkarzem i autorem tekstów. Debiutował w 1981 roku, gdy wziął udział w jednym z konkursów dla wokalistów. Już rok później udało mu się wydać pierwszy album. Dość szybko stał się gwiazdą wszelkich festiwali i zdobywał coraz większą publiczność na całym świecie.

małżeństwo

W 1998 roku piosenkarz wyruszył w trwającą osiem miesięcy trasę koncertową, w której trakcie odwiedził fanów na całym świecie. Podczas pobytu we Włoszech poślubił Michelle Hunziker. W 2014 roku ponownie wziął ślub. Jego obecną żoną jest modelka Marica Pellegrinelli. Para ma dwójkę dzieci: 8-letnią Raffaelę i 4-letniego Gabrio.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Luka w Androidzie pozwala przejąć kontrolę nad smartfonem. Lista zagrożonych modeli
  2. Kobieta urodziła dwójkę dzieci w 20. tygodniu. Nie przeżyły, a ona i tak pokazała je na Facebooku
  3. Joanna Krupa w końcu pokazała ojca. Kim jest? Jak wygląda? Wiemy. ZDJĘCIA
  4. „Gdyby rzeźnie miały szklane ściany nikt nie jadłby mięsa”. Aktywiście walczą o zwierzęta
  5. W ciągu 16 lat poroniła 18 razy. Za 19 razem lekarzem odkryli rzecz, która na zawsze zmieniła jej życie
  6. Chłopak dał jej naszyjnik i nosiła go prawie 2 lata. Ale nawet nie podejrzewała, co znajduje się w środku