Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Mama braci Golec wydaje solową płytę! Przebije swoich słynnych synów?
Marta Kulik
Marta Kulik 30.10.2019 21:57

Mama braci Golec wydaje solową płytę! Przebije swoich słynnych synów?

bracia golec
fot. instagram.com/golecuorkiestra

Mama braci Golec wydaje debiutancką płytę! Wielkie przygotowania wciąż trwają, a album już niebawem trafi do sprzedaży. 80-latka zaśpiewa wiele niepublikowanych dotąd utworów, w przedsięwzięciu pomogli jej ukochani synowie. Czy pani Irena przebije swoich synów, słynnych bliźniaków?

Bracia Golec nigdy nie ukrywali, że mama jest dla nich najważniejsza. To ona po śmierci męża samotnie wychowywała ich i jeszcze dwójkę pociech. Swoją wdzięczność okazują jej na wszelkie sposoby. Niedawno zafundowali jej wycieczkę do Egiptu i zadedykowali utwór Górą ty. Teraz pomogli jej spełnić marzenie o własnej płycie!

Braci Golec: mama

Mama braci Golec niedawno obchodziła 80. urodziny i to właśnie z tej okazji nagrała swoją debiutancką płytę. Ostatnie prace jeszcze trwają, ale już niedługo wszyscy będą mogli poznać talent pani Ireny. O wszystkim poinformowali sami muzycy, którzy są niezwykle dumni z ukochanej mamy.

– Kochani, miło nam poinformować, iż debiutancka płyta naszej kochanej mamy Ireny Golec będzie miała premierę na początku grudnia – czytamy na Instagramie.

mama

Słynni bliźniacy zapowiedzieli, że na płycie znajdzie się aż 25 niepublikowanych i unikatowych kompozycji. Wśród nich znajdą się ballady, gawędy, monologi i historie związane z Beskidem Żywieckim, ich miejscem na ziemi.

Kim jest mama braci Golec?

Mama braci Golec jest energiczną 80-latką. Niestety, jakiś czas temu przebywała w szpitalu, a później w sanatorium. Z powodu poważnego zabiegu musiała w telewizji oglądać koncert synów, którzy na Festiwalu w Opolu zadedykowali jej jedną ze swoich piosenek. Choć przeszła operację kolana, to zachowała pogodę ducha.

Irenka była tutaj gwiazdą. Sypała dowcipami, była gawędziarką, która skupiała dookoła siebie ludzi. Wspaniale opowiadała o synach, z których jest bardzo dumna, a także o swoim niełatwym życiu. Sama wychowywała dzieci. Mimo to zawsze starała się być uśmiechnięta i pogodna – zdradziła osoba z sanatorium dla portalu pomponik.pl.

mama

Na szczęście pani Irena znowu czuje się lepiej. Znalazła w sobie tyle energii, aby nagrać płytę i wziąć udział w sesji zdjęciowej. Nie mamy wątpliwości, że jej utwory okażą się takimi samymi hitami, jak piosenki synów!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twój telefon nie wytrzyma kilku godzin. Uważaj na najnowszą aktualizację
  2. Ojciec polskiego aktora nie był obecny w jego życiu. ”Nigdy go nie poznałem”
  3. Kim jest Małgorzata Tomaszewska? Nowa prowadząca ”Pytanie na Śniadanie” ma znanego ojca
  4. Obsada „365 dni” ujawniona! Wiemy, kto zagra Laurę Biel i Massima
  5. Mama znalazła w pokoju syna sekretne drzwi za szafą. Kiedy je otworzyła, trudno było jej uwierzyć w to, co widzi
  6. Marta Kaczyńska podnosi alarm. Zdrowie, a nawet życie, milionów Polaków jest zagrożone