Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Marta Kaczyńska ma dziś okrągłe urodziny. Ciężko uwierzyć, ile naprawdę ma lat
Redakcja Lelum Silver
Redakcja Lelum Silver 22.06.2020 10:38

Marta Kaczyńska ma dziś okrągłe urodziny. Ciężko uwierzyć, ile naprawdę ma lat

marta kaczyńska
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Marta Kaczyńska od lat interesuje media. Córka zmarłych w katastrofie smoleńskiej Lecha i Marii Kaczyńskiej, wzbudza zainteresowanie głównie swoim barwnym życiem prywatnym, które jest szeroko komentowane w polskich mediach. Dziś prawniczka kończy okrągłe urodziny, spodziewaliście się, że ma tyle lat? Wygląda świetnie.

Ile lat ma Marta Kaczyńska?

Marta Kaczyńska urodziła się 22 czerwca 1980 roku i ma dziś równo 40 lat. Córka Lecha Kaczyńskiego z wykształcenia jest prawnikiem, ma trójkę dzieci, a od 2018 roku jest żoną Piotra Zielińskiego, z którym ma syna. Wcześniej była związana z Marcinem Dubienieckim, z którym wychowywała dwie córki, rozwiedli się w 2016 roku. W 2003 roku za mąż wyszła za Piotra Smuniewskim, para rozwiodła się w 2007 roku.

Marta Kaczyńska pisze o dzieciach

Marta Kaczyńska chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Kobieta jest matką trójki dzieci, które już od jakiegoś czasu dają jej w kość, ponieważ wchodzą w okres dojrzewania. Wiedzieliście, że Kaczyńska pisze felietony dla prawicowej prasy, w których zazwyczaj odnosi się do kwestii kształtowania umysłów dzieci i młodzieży? Informacje czerpie ze swojego życia prywatnego. Tego chyba nikt się nie spodziewał.

marta Kaczyńska

ZOBACZ TEŻ:

  1. PiS w końcu pozwał Rafała Trzaskowskiego. W jakim celu i po co zagrywki tego typu?
  2. Tragedia, 8 dzieci nie żyje. Chcieli pomóc koleżance, łzy same napływają do oczu, smutna wiadomość ze świata
  3. Niania opiekowała się bliźniakami. Ukryta kamera nagrała, co naprawdę robiła z dziećmi, rodzice nie mogli uwierzyć
  4. Kuba Wojewódzki krytykuje związek Anny Muchy? Zdradził szczegóły z przeszłość jej partnera, zaskakujące fakty wyszły na jaw
  5. Tysiące osób próbowało zgadnąć, potrafi jedynie 6% z nas. Ile koni naliczysz się na zdjęciu?
  6. Brzuch kobiety bez przerwy rósł. Lekarze zrobili prześwietlenie i pobledli, jeszcze nie widzieli nic podobnego w swoim życiu