Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Marta Kaczyńska od kilku lat prowadzi własną kancelarię prawną. Wiemy, ile kosztuje u niej rozwód
Marta Kulik
Marta Kulik 01.08.2019 13:57

Marta Kaczyńska od kilku lat prowadzi własną kancelarię prawną. Wiemy, ile kosztuje u niej rozwód

marta kaczyńska
fot. screen z youtube.com TVP Info

Marta Kaczyńska prowadzi własną kancelarię prawną. Jeden z portali skontaktował się z panią adwokat i zapytał o koszty reprezentacji podczas sprawy rozwodowej. Padła konkretna kwota. Ile trzeba zapłacić Marcie Kaczyńskiej?

Marta Kaczyńska od 2014 roku prowadzi własną kancelarię w Sopocie. Teraz powiedziała, ile życzy sobie za poprowadzenie sprawy rozwodowej. Wygląda na to, że biznes całkiem nieźle prosperuje, bo Marta Kaczyńska nie ma najniższych stawek!

Marta Kaczyńska: kancelaria adwokat prężnie działa

W 2015 roku Super Express, podając się za potencjalnego klienta, skontaktował się z Martą Kaczyńską w sprawie rozwodu. Zapytana o koszty prowadzenia sprawy adwokat odpowiedziała, że koszt sporządzenia pozwu rozwodowego jest uwarunkowany okolicznościami danej sprawy, ale minimalny koszt to 500 złotych plus VAT.

Super Express nie odpuszczał i dopytywał o szczegóły. Okazało się, że przy dość nieskomplikowanej sprawie rozwodowej, bez orzekania o winie i bez podziału majątku, koszt reprezentacji przed sądem wynosi około trzech tysięcy złotych plus VAT.

Ile zarabia Marta Kaczyńska?

Marta Kaczyńska zarabia dużo – co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Porównując kwoty, jakich oczekiwała kilka lat temu, z obecnymi opłatami w dużych miastach Polski, pani adwokat nie ma wygórowanych stawek. Jak czytamy na rp.pl w Warszawie tak zwany prosty rozwód prawnicy wyceniają na około 4 tys. zł. To więcej niż u Marty Kaczyńskiej. Te bardziej skomplikowane to wydatek od sześciu do ośmiu tysięcy złotych. Padają też rekordowe kwoty – nawet 30 tysięcy złotych! Również ze strony bezprawnik.pl możemy się dowiedzieć, że średni koszt wynajęcia pełnomocnika to kwota od dwóch do czterech tysięcy złotych.

Warto jednak pamiętać, że to Ministerstwo Sprawiedliwości reguluje minimalne stawki dla pełnomocników. Obecnie minimalna stawka w sprawach o rozwód wynosi 720 złotych. Dokładna cena uzależniona jest od miasta, wielkości kancelarii i skomplikowania sprawy. Duże miasto i duże kancelaria to jednocześnie większe koszty.

ZOBACZ ZDJĘCIA MARTY KACZYŃSKIEJ:

MARTA KACZYŃSKA

Marta Kaczyńska prowadzi prestiżową kancelarię w Sopocie.

MARTA KACZYŃSKA

Dzięki własnemu biznesowi pani adwokat nie musi martwić się o przyszłość!

ZOBACZ TEŻ:

  1. To były ostatnie słowa córki Ewy Błaszczyk. Potem zapadła w śpiączkę
  2. Magda Mołek opublikowała nowe zdjęcie. Fani pytają: „Jesteś w ciąży?”
  3. Nie żyje Paula Williamson. Była żona Charlesa Bronsona miała 38 lat
  4. Beata Tadla straciła kolejną pracę! Jej program znika z anteny
  5. Największy hit Katy Perry to PLAGIAT! Zapadł wyrok w sprawie utworu „Dark Horse”