Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Mąż zdradzał ją z koleżanką z pracy. Przyłapała ich w łazience, a słowa, które usłyszała były jak nóż w serce
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 16.12.2019 21:11

Mąż zdradzał ją z koleżanką z pracy. Przyłapała ich w łazience, a słowa, które usłyszała były jak nóż w serce

Mąż Magdy był centrum jej wszechświata, jak sądziła, ze wzajemnością. Jednak jedna podsłuchana rozmowa sprawiła, że cały jej świat i pogląd na rzeczywistość legły w gruzach. Do tej pory kobieta nie może się pozbierać. Wciąż nawet nie zająknęła się przy mężu o tym, że zna jego tajemnice.

To była miłość od pierwszego wejrzenia, grom z jasnego nieba. Magda i Patryk zaręczyli się po kilku miesiącach znajomości. Wszystko w ich życiu było intensywne, wesele wystawne, a coroczne wyjazdy na wakacje sprawiały, że przez całą zimę mieli co opowiadać zazdrosnym znajomym. Magda była przekonana, że ich życia są idealne, więc na początku nawet nie zwróciła uwagi, że mąż coraz bardziej się od niej oddala.

Czy mąż mnie zdradza?

Magda zaczęła szukać odpowiedzi na to pytanie, kiedy Patryk zaczął być coraz mniej i mniej entuzjastyczny w łóżku. Nie miała pojęcia jak sobie z tym poradzić, zaczęła więc wymyślać coraz śmielsze zabawy. To jednak sprawiło, że wycofał się jeszcze bardziej.

Wówczas zaczęła wpadać w obsesję. Doszło w końcu do tego, że kiedy Patryk zapowiedział, że idzie na firmową kolację, postanowiła go śledzić. — Już prawie sobie odpuściłam, kiedy zobaczyłam, że rzeczywiście jest tam cały jego dział, ale weszłam jeszcze tylko do łazienki. I voilà, znalazłam go tam. Nie samego.

Dwa słowa jak sztylet w serce

Magda już chciała wparować do łazienki i zacząć krzyczeć, ale coś ją powstrzymało. Ta sytuacja z pewnością była romantyczna, ale nie wydawała się ani trochę seksualna. Patryk i jego kochanka stali przytuleni, patrząc sobie uśmiechnięci prosto w oczy. W końcu Patryk się odezwał. — Kocham cię — powiedział do kobiety.

To uderzyło Magdę. Wyszła natychmiast z restauracji, nie mogąc uwierzyć, czego była właśnie świadkiem. Uświadomiła sobie, że chociaż ich życie zawsze wydawało jej się świetne, nie potrafiła przypomnieć sobie, kiedy ostatnio powiedzieli sobie z mężem, że się kochają.

Kiedy sądziła, że mąż uprawia seks z inną kobietą, była po prostu wściekła. Kiedy zrozumiała, że to może być coś więcej, czuje się… przerażona.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż

Magda podsłuchała w łazience męża z kochanką.

mąż

Była przekonana, że jej związek nie ma wad.

mąż

Rozmowa ukochanego coś jej uświadomiła.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mogą wywoływać raka. Naukowcy radzą uważać na lampy UV z salonów kosmetycznych
  2. Różal potroił stawkę za znalezienie zwyrodnialca, który w potworny sposób skatował psa
  3. Mama Andrzeja Dudy zdradziła, jakie prezenty robi Prezydent. Ma zaskakującą zasadę, którą zawsze się kieruje
  4. Nie żyje uwielbiany muzyk. Zmarł w wyniku poważnego wypadku
  5. Syn Natalii Kukulskiej to prawdziwy przystojniak. Pójdzie w ślady mamy?
  6. Mało kto o słyszał o pierwszej żonie Radosława Majdana. Ładniejsza od Rozenek i Dody?

źródła: popularne.pl