Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Mąż ukrywał romans latami. Zażądał rozwodu, ale jego żona też miała tajemnicę, która go zdruzgotała
Karina Sulich
Karina Sulich 05.08.2020 00:45

Mąż ukrywał romans latami. Zażądał rozwodu, ale jego żona też miała tajemnicę, która go zdruzgotała

Mąż
unsplash.com @jamesoliverbarr

Mąż, który przez lata zdradzał swoją żonę, w końcu postanowił zażądać rozwodu. Okazało się, że mężczyźnie nie będzie tak łatwo rozpocząć nowe życie. Żona również miała dla niego pewną niespodziankę.

Okazuje się, że małżeństwa, które na pozór wydają się idealne, znacznie odbiegają od pięknego obrazka. Mąż zdradzał swoją żonę latami. Na koniec i ona nie postanowiła zostać mu dłużna.

Mój mąż miał romans

Mój mąż miał romans — przyznała 38-letnia Marta. Jak doszło do rozpadu ich małżeństwa?

Marta i Jakub nie byli jedną z tych par, która zna się od podstawówki, gimnazjum czy liceum. Małżeństwo poznało się w pracy. Ona przyszła na praktyki prosto po studiach, on już kilka lat pracował na dość dobrym stanowisku. Obydwoje byli młodzi, przebojowi i mieli wielu adoratorów, ale zawsze wybierali siebie. Marta była pewna, że tak już zostanie do końca życia.

Jakub pracował, a Marta nie do końca z własnej woli wybrała życie mamy i opiekunki ogniska domowego. Poza opieką nad dziećmi, przygotowywaniem śniadań i kolacji zawsze potrafiła wygospodarować czas na siebie. Siłownia, kawa, joga, spotkanie z przyjaciółkami. Nawet ona nie wiedziała jak to robi. Niestety, okazało się, że w tym czasie jej mąż również bardzo pożytecznie gospodarował swój czas. Z inną kobietą.

Mąż wdał się w romans z młodszą o 14 lat kobietą. Przewrotnym mógłby okazać się fakt, że 27-latka okazała się być praktykantką w firmie. Czyżby miał słabość do tych samych kobiet? Jakub przez trzy lata wiódł podwójne życie, aż w końcu postanowił przerwać tę farsę. Nikt jednak nie sądził, że to Marta zostanie puszczona z torbami.

  1. Wkrótce rozdzwonią się telefony Polaków. Mogą mieć nie tylko twój numer, ale też wszystkie inne dane
  2. Zmarł bohater filmów Krzysztofa Kononowicza. Zmagał się z nałogiem

Mąż marnotrawny?

Mąż marnotrawny, to typowy przypadek mężczyzny, który po błędach i porażkach powraca w nasze ramiona, a my znajdujemy dla niego miejsce. Z Jakubem było jednak inaczej. Nie dostrzegł on swoich błędów, bynajmniej nie z początku. Po prostu poinformował Martę o rozwodzie.
Zdziwienie ogarnęło go, gdy ta poszła do sypialni pakować walizki, jak się okazało nie swoje, a jego. Z początku mąż nawet się ucieszył, w końcu nie będzie musiał robić tego sam. Nigdy bardziej się nie zdziwił.
– To są twoje rzeczy, a to jest numer do mojego prawnika. Mam zdjęcia, nagrania, dowody. Mam też naszą intercyzę. Dostaniesz rozwód, ale nie dostaniesz domu i dzieci. Nie za moje lata upokorzeń – wyznała.
Nie trudno się domyślić ile razy mąż marnotrawny próbował powrócić w ramiona Marty. Ta jednak już nigdy go nie przyjęła.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż

Mąż miał romans z 14 lat młodszą kobietą.

mąż

Żona niewiernego małżonka miała dowody na wszystko.

mąż

Okazało się, że Marta wiedziała o wszystkim i czekała, żeby zemścić się na niewiernym mężczyźnie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niebywałe, co robi ksiądz z katechetką. Nagranie obiegło całą Polskę
  2. Nowe informacje o powrocie do szkół. Wygadał się rzecznik GIS
  3. Agnieszka Chylińska nie mogła dłużej milczeć. Gwiazda nagrała oficjalne oświadczenie
  4. Nowe informacje o Joannie z ”Królowych życia”. Wiadomo, co z jej udziałem w programie
  5. GIS w trybie pilnym wycofuje z Biedronki uwielbiany przez Polaków produkt. Zwróć go natychmiast, może wywołać listeriozę

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!