Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Gosia Andrzejewicz przeszła metamorfozę, która odbiera mowę. W życiu byśmy jej nie poznali na najnowszych zdjęciach
Martyna Derdak
Martyna Derdak 10.11.2019 16:48

Gosia Andrzejewicz przeszła metamorfozę, która odbiera mowę. W życiu byśmy jej nie poznali na najnowszych zdjęciach

metamorfoza
https://www.instagram.com/gosiaand/

Metamorfoza Gosi Andrzejewicz jest zachwycająca. Piosenkarka nie tylko zmieniła fryzurę, ale także zrzuciła kilka dodatkowych kilogramów. Gwiazda dawno nie wyglądała tak dobrze!

Gosia Andrzejewicz zaistniała na polskiej scenie muzycznej wiele lat temu. Sławę zapewniły jej takie przeboje jak Pozwól żyć lub Słowa. Wierni fani zauważyli, że w ostatnim czasie najwyraźniej w jej życiu przyszedł czas na wielkie zmiany. Artystka pokazała się całkowicie odmieniona! Piosenkarka zaprezentowała się po metamorfozie na gali Mistera polski 2019. Fani piosenkarki nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli!

Metamorfoza Gosi Andrzejewicz

Wiele osób kojarzy Gosię Andrzejewicz z kobiecymi krągłościami, których gwiazda nigdy się nie wstydziła. Zdarzało się nawet, że stroje sceniczne piosenkarki były naprawdę ekstrawaganckie. To już jednak przeszłość! Gosia postanowiła zadbać o siebie i nie tylko przejść na zdrowszą dietę, ale również rozpocząć intensywne ćwiczenia. Efekt można było podziwiać na gali Mistera polski 2019, gdzie gwiazda zasiadała w jury.

gosia andrzejewicz

Gwiazda pokochała fitness.

Na imprezie Gosia zachwycała nowym wyglądem. Gołym okiem można dostrzec, że piosenkarka zrzuciła kilka kilogramów. Oczywiście nie zapomniała również o wyjątkowej kreacji. Fani są również pod wrażeniem nowej fryzury. Tym razem Gosia zadecydowała, że postawi na krótkie włosy. Efekt można podziwiać na zdjęciach, które gwiazda dodała na swojego Instagrama.

Czy Gosia spocznie na laurach?

Chociaż w tym momencie Gosia Andrzejewicz wygląda naprawdę zjawiskowo, nie zamierza zmieniać dotychczasowego zdrowego trybu życia. Zapowiedziała, że to dopiero początek zmian. Metamorfoza wciąż trwa, o czym świadczą posty zamieszczane na profilu gwiazdy. Jak się nawet okazuje, jej aktywności fizyczne nie kończą się na ćwiczeniach z trenerem personalnym. Piosenkarka pokazała ostatnio swój profesjonalny trening bokserski, który przeprowadził zawodnik MMA!

Dotychczasowa metamorfoza trwała zaledwie 3 miesiące. Tyle czasu wystarczyło, aby gwiazda pokazała, że potrafi osiągnąć każdy swój cel! Ma nadzieje, że jej przemiana zmotywuje, chociaż część kobiet do zmiany ich życia na lepsze. Czy wy też sądzicie, że po metamorfozie Gosia wygląda zachwycająco?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

metamorfoza

Przed metamorfozą, Gosia była znana ze swych kobiecych krągłości.

Ostatnio gwiazda wzięła nawet udział w profesjonalnym treningu bokserskim

metamorfoza

Na wyborach Mistera Polski 2019 gwiazda wyglądała zachwycająco.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twoje zakupy z Biedronki przywiezie ci kurier. Nowa usługa podbija rynek
  2. Anna Wendzikowska przeżywa ciężkie chwile. Jej córka właśnie przeszła skomplikowaną operację
  3. Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcie z młodości. Na rękach trzyma najsłodszego psa na świecie
  4. Helena Vondrackova ma 72 lata i wygląda fenomenalnie. Piękna piosenkarka od lat zachwyca urodą
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem

źródło: instagram.com/gosiaand