Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Michał Szpak padł ofiarą oszustów. Artysta ostrzega swoich fanów
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 23.01.2020 10:46

Michał Szpak padł ofiarą oszustów. Artysta ostrzega swoich fanów

michał szpak
fot. screen z youtube.com TVN Style

Michał Szpak ostrzega swoich fanów, by nie dali się zwieść oszustom. Na swoim Instagramie opublikował story, na którym pokazuje, co mu się przydarzyło. To nie jedyny celebryta, który znalazł się w takiej sytuacji. Zdarzają się one bardzo często, wielu z nas na co dzień jest ich świadkami!

Znany i bardzo rozpoznawalny artysta przyciąga do siebie dużo uwagi, a jego konto na Instagramie jest niezwykle popularne. Nic dziwnego, że postanowili wykorzystać to oszuści. Michał Szpak musiał zaapelować do swoich fanów, żeby ci nie uwierzyli w pełne fałszu słowa tych osób. Nagłośnił tylko jeden przypadek, jest ich jednak znacznie więcej.

Michał Szpak ostrzega przed oszustami

Konto Michała na Instagramie jest jedyne w swoim rodzaju, i niepowtarzalne. Na @michal_szpakofficial, nie publikuje on, jak wiele znanych osób, przypadkowych selfie i zdjęć z dnia codziennego. Jego konto jest bardzo przemyślane, zazwyczaj składające się ze zdjęć promujących najnowszą trasę czy album. Publikuje tam też bardzo artystyczne treści.

Ostatnio na swoim story ostrzegł, że padł ofiarą oszustów.

Uważajcie na oszustów! Grajsujooo! Kont jest o wiele więcej, nie dajcie się zwieść — napisał, publikując przy tym screen wiadomości od konta, które definitywnie próbowało się pod niego podszywać, używając tego samego zdjęcia profilowego i bardzo podobnej nazwy.

Fałszywi celebryci

Rzeczywiście, takich kont na Instagramie jest mnóstwo. Problem dotyczy tutaj nie tylko Michała Szpaka. W nadziei na zdobycie dużego grona obserwujących, wiele osób repostuje albo publikuje ściągnięte z innych miejsc zdjęcia znanych osób.

Im bardziej ktoś jest popularny, szczególnie wśród młodych ludzi, tym więcej takich kont zapewne na jego temat powstanie. Jednak podszywanie się pod artystę to bardzo niewłaściwe zachowanie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

michał spak

Michał Szpak ostrzega przed oszustami.

michał szpak

Ktoś podszywa się pod artystę.

Bardzo często powstają fałszywe konta celebrytów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Prosiła lekarzy o wykonanie badań profilaktycznych, ale się nie zgodzili. Teraz zostały jej 3 lata życia
  2. Najbardziej uparte znaki zodiaku. Gdy mają jakieś postanowienie, nic nie jest w stanie ich zatrzymać
  3. Dagmara Kaźmierska wyznała, że była uzależniona. Przez nałóg straciła majątek, uratowało ją więzienie
  4. Wywiesili kartkę z błagalnym apelem do sąsiadów. Problem dotyczy wielu osób
  5. Robisz rosół na drobiowym mięsie? Popełniasz ogromny błąd, kucharze ostrzegają

źródła: instagram.com/michal_szpakofficial