Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Brat Michała Szpaka jest niezwykle mądrym i przystojnym mężczyzną. Czym się zajmuję?
Redakcja Lelum Silver
Redakcja Lelum Silver 05.06.2019 15:32

Brat Michała Szpaka jest niezwykle mądrym i przystojnym mężczyzną. Czym się zajmuję?

michał szpak nago
instagram.com @michal_szpakofficial

Michał Szpak: brat piosenkarza jest bardzo przystojny. Chociaż bracia wybrali zupełnie inne ścieżki kariery, łączy ich wyjątkowo silna więź. Niedawno artysta opublikował ich wspólne zdjęcie z wakacji. Kim jest i czym zajmuje się Damian Szpak?

Budowanie silnej więzi z rodzeństwem zawsze wymaga cierpliwości i determinacji. Często naznaczone są konfliktami i nieporozumieniami. Jednak zbudowanie przyjacielskiej relacji z bratem lub siostrą przyniesie pozytywne skutki na długie lata. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę słynny piosenkarz. Michał Szpak: brat piosenkarza jest dla niego wsparciem. Czym się zajmuje?

Kim jest Damian Szpak, brat Michała Szpaka?

Damian Szpak jest ratownikiem medycznym, na co dzień pomaga ludziom. Damian jest starszym bratem Michała, zawsze był dla niego wzorem do naśladowania i inspirował go na wielu płaszczyznach. To bardzo odpowiedzialny zawód, wymagający skupienia, spokoju i cierpliwości.

Chociaż Michał jest bardzo zapracowanym człowiekiem i nieustannie rozwija swoją karierę muzyczną, udało mu się znaleźć dla rodziny. Obecnie wraz z bratem przebywa w Tajlandii. Artysta opublikował ich wspólne zdjęcie na Instastories. Widać między nimi ogromne podobieństwo!

Michał Szpak: brat Damian Szpak

Dla Michała relacje z rodziną są bardzo ważne i stale je pielęgnuje. Na jego Instagramie możemy zobaczyć wiele zdjęć w otoczeniu najbliższych. Wielokrotnie mogliśmy się przekonać o tym, ile dla niego znaczą więzy krwi. Siostra Michała, Marlena, z racji doświadczenia muzycznego pomagała mu w prowadzeniu warsztatów muzycznych dla uczestników programu The Voice of Poland. Równie silną więź stworzył ze starszym bratem, Damianem. Dla Michała relacje z rodzeństwem są bardzo ważne. Wielokrotnie przekonał się o tym, że może liczyć na nich w każdej sytuacji, niezależnie od okoliczności.

ZOBACZ ZDJĘCIE BRATA MICHAŁA SZPAKA:

michał szpak: brat

Szpak dał się poznać szerszej publiczności w talent show X-factor, emitowanym w telewizji TVN.

michał szpak: brat

Michał ma trójkę rodzeństwa: starszą siostrę Marlenę, brata Damiana i młodszą siostrę Ewę.

michał szpak: brat

Siostra artysty, Marlena, ma wyższe wykształcenie muzyczne. Pomagała mu w szkoleniu uczestników w programie The Voice of Poland.

michał szpak: brat

Michał Szpak od wielu lat zaskakuje anielskim głosem i charyzmatyczną osobowością. Mało kto wie, że jego siostra również miała wpływ na wybór jego zawodu.

michał szpak: brat

Michał Szpak: brat artysty jest do niego bardzo podobny. Chociaż wybrali zupełnie różne ścieżki kariery, świetnie się dogadują. Obecnie przebywają razem na wakacjach w Tajlandii.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  2. Pewna kobieta dostała odszkodowanie za „bezsensowne studia”. Będziecie w szoku, ile jej zapłacono
  3. Mikołaj Gessler to syn Magdy Gessler? Wyjaśniamy, kim jest przystojny mężczyzna
  4. Jak wyczyścić piekarnik? Skuteczne sposoby na mocne zabrudzenia
  5. Małgorzata Kożuchowska poprowadziła koncert dla Jana Pawła II. Powaliła na kolana swoją kreacją

źródło: telemagazyn.pl