Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Wiśniewski opublikował pierwsze nagranie po narodzinach synka. Rozczulający widok, fani wniebowzięci
Oktawian Góral
Oktawian Góral 01.02.2021 18:46

Wiśniewski opublikował pierwsze nagranie po narodzinach synka. Rozczulający widok, fani wniebowzięci

Michał Wiśniewski
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Michał Wiśniewski został po raz kolejny ojcem. O wszystkim poinformował za pomocą swoich mediów społecznościowych, publikując poruszający wpis. Na gwiazdora spadła fala gratulacji. Teraz pochwalił się pierwszym nagraniem po narodzinach syna.

Jako pierwsi o dziecku Michała Wiśniewskiego i jego piątej żony Poli poinformowali dziennikarze „Faktu” w sobotę. Teraz wszystko zostało potwierdzone, a w sieci pojawił się poruszający wpis.

Michał Wiśniewski powitał na świecie syna

Michał Wiśniewski wraz z Pauliną, która jest piątą żoną artysty, powitali na świecie syna – Falco Amadeusa. O całej sprawie jako pierwsi dziennikarze „Faktu”, jednak informacje do tej pory nie były oficjalnie potwierdzone.

Muzyk przerwał jednak milczenie. W sieci umieszczone zostało pierwsze nagranie po narodzinach syna.

Jak przypuszczają redaktorzy portalu MSN, Michał Wiśniewski oraz jego żona byli mocno zajęci obowiązkami związanymi z rodzicielstwem, dlatego na opublikowanie informacji o nowym członku rodziny potrzebowali aż dwóch dni.

Opublikowany na Instagramie wpis-video prezentuje dziecięce łóżeczko oraz poduszkę z wyhaftowanym imieniem chłopca, a także karuzelę grającą, którą zamontowano nad łóżeczkiem.

Michał Wiśniewski nie zdecydował się na upublicznienie wizerunku malucha. Na wideo próżno szukać postaci Falco Amadeusa.

Michał Wiśniewski zasypany gratulacjami

Pod nagraniem zaroiło się od komentarzy. Internauci szczerze gratulowali muzykowi pojawienia się na świecie kolejnego potomka. Pojawiły się również pytania o to, kiedy świat zobaczy Falco Amadeusa. Pozostają one jednak póki co bez odpowiedzi.

Nasza redakcja również składa rodzicom najszczersze i najserdeczniejsze życzenia. Niechaj mały Falco Amadeus dorasta w zdrowiu i szczęściu!

Piąta żona Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski był wielokrotnie żonaty. Jego najnowszą wybranką jest tajemnicza 37-letnia Paulina. Prywatnie kobieta jest matką 4 dzieci z poprzednich związków. Falco Amadeus jest jej piątą latoroślą. To tak, jak Michał Wiśniewski, który w poprzednich związkach również spłodził czwórkę dzieci.

Wiśniewski żonaty był z pierwszą wokalistką „Ich Troje” – Magdą Femme. Następnie los pchnął muzyka w ramiona Mandaryny. Owocem tego małżeństwa są dzieci: Xavier Michał i Fabienne Marta. Z kolei małżeństwo Michała Wiśniewskiego z Anną Świątczak zrodziło dwie córki: Etiennette Annę oraz Vivienne Viennę. Przedostatnią małżonką Wiśniewskiego była Dominika Tajner-Wiśniewska.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: