Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Aleksandra Konieczna miała niełatwe życie. Po śmierci męża aktorka podupadła na zdrowiu
Katarzyna  Kowalska
Katarzyna Kowalska 11.08.2019 16:22

Aleksandra Konieczna miała niełatwe życie. Po śmierci męża aktorka podupadła na zdrowiu

Na Wspólnej
Kadr z programu „Uwaga!”

Aleksandra Konieczna, aktorka Na Wspólnej, przez wiele lat trwała w małżeństwie z uzależnionym od alkoholu partnerem. Choć gwiazda długo walczyła o ich związek i zdrowie ukochanego, nałóg okazał się silniejszy. Mężczyzna zmarł w wieku 54 lat. Jak wyglądało wspólne życie Koniecznej i znanego reżysera?

Choć mąż aktorki zgotował jej piekło na ziemi, ta znalazła w sobie wystarczająco dużo siły, by uporać się z demonami przeszłości. Gwiazda popularnego serialu wiedzie obecnie szczęśliwe życie, pełne osobistych i zawodowych sukcesów. Największą chlubą kobiety jest oczywiście jej ukochana córka, Julia Maj.

Aleksandra Konieczna: mąż gwiazdy był alkoholikiem

Aktorka Na Wspólnej przez lata była związana z Andrzejem Majem, polskim reżyserem teatralnym i filmowym. Niestety, mężczyzna o duszy artysty miał poważne problemy z alkoholem i nie pozwalał sobie pomóc:

— To nie było łatwe małżeństwo. Rodziny jako takiej nie było. Myśmy się dosyć szybko rozstali. Moja córka miała rok — wyznała w programie Uwaga! Konieczna.

Choć para zdecydowała się nawet na terapię dla współuzależnionych, ich małżeństwo nie przetrwało. Aktorka, obawiając się o przyszłość i zdrowie psychiczne swojej córki, podjęła decyzję o rozwodzie.

Aktorka Na Wspólnej przeszła przez piekło

Po śmierci Andrzeja Maja w 2005 roku, kilka osób z jego najbliższego otoczenia wypowiedziało się na temat problemu alkoholowego reżysera:

— Andrzej miał wszystkie walory, aby być szczęściarzem. Był miły, zdolny, utalentowany, przystojny, dobrze wychowany. Ale stał się ofiarą alkoholu — powiedział Stanisław Zajączkowski, operator TVP Kraków.

Po śmierci męża aktorka w wieku 33 lat przeżyła udar, potem musiała poddać się skomplikowanej operacji kręgosłupa, a kilka lat temu również serca. Choć lata spędzone z uzależnionym mężem były dla Koniecznej bardzo trudne, ta nie utraciła pogody ducha i stale brnęła do przodu. Wszystko z myślą o swojej ukochanej córce, Julii.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Na Wspólnej

Aleksandra Konieczna, znana aktorka filmowa i teatralna przez lata trwała w małżeństwie z alkoholikiem. Andrzej Maj, reżyser filmowy i teatralny, nie dał sobie pomóc.

Na Wspólnej

Pomimo prób wyciągnięcia ukochanego ze szponów nałogu, mężczyzna zmarł w 2005 roku. Konieczna sama wychowywała ukochaną córkę, Julię. Związek z uzależnionym mężczyzną pozostawił wyraźny ślad na psychice aktorki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Uczestniczka „Tańca z Gwiazdami” miała wypadek. Opowiedziała, co się stało
  2. Olivia Newton-John znów choruje. „Wolę nie wiedzieć, ile czasu mi zostało”
  3. Gwiazda „Top Model” wzięła ślub! Znajomi pary wrzucili do sieci zdjęcie
  4. Pracownik Michaela Jacksona wyjawiła sekrety gwiazdora. Cały świat wstrzymał oddech
  5. Panna młoda zamarła, gdy jej siostra nagle przerwała ślub. Miała ważny powód

Źródło: pomponik.pl