Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Gwiazda ”Na Wspólnej” spotyka się z Edwardem Miszczakiem? Młodsza aktorka miała zakochać się na zabój
Karina Sulich
Karina Sulich 14.04.2020 18:22

Gwiazda ”Na Wspólnej” spotyka się z Edwardem Miszczakiem? Młodsza aktorka miała zakochać się na zabój

Na Wspólnej
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS 28.02.2011 Sala Samobojcow – premiera filmu N/Z:Miszczak Edward

Według informatorów jednego z portali, gwiazda serialu Na Wspólnej odnalazła szczęście w ramionach Edwarda Miszczaka. Choć sami zainteresowani strzegą swojej prywatności i unikają wspólnych wystąpień na ściankach, w kuluarach ponoć nie szczędzą sobie czułości.

Na Wspólnej i Edwarda Miszczaka łączą nie tylko sprawy zawodowe. Jak ustalił Pudelek, pomiędzy gwiazdą serialu i dyrektorem programowym TVNu nawiązało się gorące uczucie, a mężczyzna miał skraść serce młodszej od siebie aktorki. Nie uwierzycie, która to piękność.

Gwiazda Na Wspólnej i Edward Miszczak są parą

39-letania aktorka i 65-letni dyrektor programowy stacji TVN są parą. Zdaniem informatorów Pudelka, gwiazda Na Wspólnej zakochała się na amen, a ich miłości dopingują nawet synowie Edwarda Miszczaka. Co łączy piękną Anne Cieślak i jedną z najważniejszych postaci w polskich mediach?

Edwarda Miszczaka i Annę Cieślak miało połączyć gorące uczucie, a co ciekawsze, ich związek wcale nie jest taki świeży, bo trwa już od jesieni ubiegłego roku.

– Zakochali się w sobie na zabój. Przed epidemią, często uciekali z Warszawy i razem wyjeżdżali gdzieś na weekendy. Ostatnią taką wycieczką był romantyczny wypad do Trójmiasta – mówi informator Pudelka – Pod koniec roku Edward przedstawił Anię na spotkaniu topowych menadżerów TVN i Discovery. Chciał utrzymać związek dla siebie i zachować prywatność, ale w korporacji, szczególnie w amerykańskiej, musi być przejrzystość – dodaje w rozmowie z portalem.

Choć Edward Miszczak rzadko udziela wywiadów, postanowił zawrzeć głos w sprawie swojego nowego związku.

  1. Minister zdrowia powiedział, kiedy zacznie się przywracanie życia gospodarczego. Padła konkretna data
  2. Akcja służb w warszawskiej siedzibie partii przy Nowogrodzkiej. W akcji pirotechnicy, wiadomo, co się stało
  3. Jajka zajęły znaczną część twojej lodówki? Mamy genialny przepis na ich wykorzystanie, nie pożałujesz

Romans w TVN

Romans w TVN zdążył więc już wyjść poza mury stacji, a Edward Miszczak, który w lutym ubiegłego roku pożegnał swoją żonę, która zmarła na raka, przedstawił synom nową partenrkę.

Polubili Anię i cieszą się, że tata wreszcie jest szczęśliwy, że nie jest już sam. Dużo przeszedł, w ostatnim roku, kiedy musiał pochować żonę zmarłą na glejaka. – zdradził informator Pudelka.

– Teraz ma dużo stresów z powodu wstrzymania produkcji programów i seriali oraz zarządzaniem dużą stacją zatrudniającą ponad tysiąc osób. Ania sprawdziła się w tych trudnych czasach, wspiera całym sercem Edwarda – skomentował na łamach portalu.

– Pana zawód pytać, mój zawód nie odpowiadać – powiedział dyrektor programowy dziennikarzowi.

Trzeba przyznać, że komentarz Edwarda Miszczaka jest dość dwuznaczny i tajemniczy. Związek zakochanych mieli również potwierdzić bliscy z otoczenia dziennikarza.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jak podaje informator plotkarskiego portalu, Edward Miszczak związał się z aktorką serialu Na Wspólnej.

na wspólnej

Ponoć Anna Cieślak jest zakochana w Edwardzie Miszczaku na amen.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromna awantura o syrenę alarmową. Mieszkańcy atakują strażaków, ratownicy mają dość
  2. Drugi raz ogłaszają stan wyjątkowy. Koronawirus powrócił, druga fala, przykra wiadomość z zagranicy
  3. Dzięki niej podziwialiśmy ”Króla Lwa”, ”Tarzana” czy ”Pocahontas”. Niestety, zmarła przez koronawirusa
  4. Rzecznik rządu podał, które ograniczenia mogą zostać złagodzone w pierwszej kolejności. Decyzja zapadnie w ciągu najbliższych dni
  5. Mama spojrzała na zdjęcie córeczki. Zauważyła jeden szczegół, to była oznaka poważnej choroby
  6. Czy dlatego Rydzyk wciąż prosi o pieniądze? Światło dzienne ujrzały bardzo niewygodne statystyki

źródło: pudelek.pl