Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Borys Szyc i Justyna Nagłowska biorą ślub. Zdradzili szczegóły, to będzie ceremonia inna niż wszystkie
Marta Kulik
Marta Kulik 29.10.2019 09:53

Borys Szyc i Justyna Nagłowska biorą ślub. Zdradzili szczegóły, to będzie ceremonia inna niż wszystkie

TVP
instagram.com/borys.szyc

Narzeczona Borysa Szyca już przymierza suknie ślubne! Justyna Nagłowska zdradziła kilka szczegółów, ceremonia będzie inna niż wszystkie! Fani pary spodziewali się hucznego wesela, ale zakochani mają inne plany na ten wyjątkowy dzień.

Wielkie zmiany w życiu Borysa Szyca nadchodzą wielkimi krokami. Informacje potwierdza sama narzeczona znanego aktora. Justyna Nagłowska opowiedziała o tym, jak będzie wyglądała ceremonia i kto zostanie zaproszony. Ci, którzy liczą na zabawę do białego rana, mogą być zawiedzeni.

Narzeczona Borysa Szyca o ślubie

Już niebawem para będzie obchodziła szóstą rocznicę związku. W tym czasie oboje przekonali się, że chcą ze sobą spędzić resztę życia. Pod koniec ubiegłego roku aktor oświadczył się ukochanej, a na jej palcu pojawił się pierścionek zaręczynowy.

-Te pięć lat, które razem przeżyliśmy, dało mi pewność, że chcę z nim iść przez życie, chcę się koło niego budzić i zasypiać, wychowywać z nim dzieci, dzielić pasje, rozmawiać na każdy temat, czuć z nim emocje, śmiać się i płakać, i robić to wszystko, co zakochani w sobie przyjaciele robią razem. Powiedziałam TAK! I z wielką radością w sercu zostanę jego żoną – pisała na Instagramie.

narzeczona

Przygotowania już ruszają pełną parą, niedawno przyszła panna młoda mierzyła suknie ślubne jednej ze znanych projektantek. W rozmowie z Galą Justyna Nagłowska potwierdza, że niebawem stanie na ślubnym kobiercu. Podkreśla jednak, że nie ma potrzeby dzielenia tej chwili z innymi, zatem na uroczystości obecne będą tylko najbliższe osoby. Narzeczona Borysa Szyca wyznała też, że nie marzy o pierwszym tańcu czy wielkim torcie.

Kim jest Justyna Nagłowska?

Justyna Nagłowska jest dziennikarką, skończyła też reżyserię. Prowadzi własnego bloga, nagrywa podcast Dziewczyny dla Onetu i ma program na jednym z kanałów podróżniczych. Borys Szyc jest dumny ze swojej partnerki i wspiera ją z całych sił.

-Jest wspaniałą mamą i moją narzeczoną, która sprawia, że chcę być lepszy. To wszystko ogarnia mimo walki z depresją i jest super dzielną kobietą. I co najważniejsze… doszła do tego swoją ciężką pracą, walką ze swoimi ograniczeniami i strachem. Bez moich pleców. Za plecy i jej serce mogę dziękować ja – pisał na Instagramie.

narzeczona

Justyna Nagłowska ma córki z poprzedniego związku: Franię i Stefanię. Jak donoszą media, dziewczyny świetnie dogadują się z 15-letnią pociechą aktora, Sonią. Niewątpliwie będą najważniejszymi gośćmi podczas zbliżającego się ślubu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ranking najbardziej wpływowych Polaków. Poseł i pisarka lepiej niż premier
  2. Polska gwiazda już po ślubie. Blond piękność pokazała zdjęcia męża i suknię
  3. Anna Wendzikowska kusi na Instagramie. Pokazała zdjęcie topless w wannie
  4. Anna German cudem uniknęła śmierci. Całą noc czekała na pomoc, nikt jej nie zauważył
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno