Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Beata Kozidrak w nowym spocie Netflixa! Dołączyła do gwiazd „Orange is the New Black”
Marta Kulik
Marta Kulik 29.07.2019 18:37

Beata Kozidrak w nowym spocie Netflixa! Dołączyła do gwiazd „Orange is the New Black”

netflix
screen YouTube Netflix Polska

Netflix: Beata Kozidrak wystąpiła w najnowszym spocie platformy! Tym samym dołączyła do obsady serialu Orange is the New Black. W rolę więźniarki wcieliła się jako kolejna polska gwiazda. Jak jej poszło? Internauci są zachwyceni!

Netflix: Beata Kozidrak została gwiazdą promującą najnowszy, ostatni już sezon popularnego serialu. Piosenkarka poddała się ocenie więźniarek z zakładu karnego. W pomarańczowym stroju wyśpiewała im swoją historię.

Netflix: Beata Kozidrak promuje serial

Netflix opublikował spot promujący siódmy, ostatni sezon serialu Orange is the New Black. Film natychmiast stał się popularny wśród internautów, którzy są zachwyceni kreacją Beaty Kozidrak. Piosenkarka śpiewająco wyjawiła cała swoją historię. Użyła do tego słów jednej z piosenek zespołu Bajm Lola, Lola.

– To dla niego chciałam żyć. Wszystkie grzechy z siebie zmyć. Zabiłam go, całą mocą swą — śpiewała, zdradzając powód swojego pobytu w więzieniu.

Serial ma w sumie 78 odcinków i jest emitowany od 2013 roku. Piosenkarka zachęca do obejrzenia ostatniego sezonu kończącego historię bohaterek komediodramatu, które na przestrzeni lat radziły sobie w żeńskim zakładzie karnym.

Nie tylko Beata Kozidrak

Spot z Beatą Kozidrak w błyskawicznym tempie zyskał popularność w sieci, ale piosenkarka nie jest jedyną gwiazdą, którą Netflix zaangażował do promocji serialu. Rok temu w reklamie wystąpiła Magda Gessler, która w swoim stylu powitała bohaterki Orange is the New Black. Restauratorka, podobnie jak w prowadzonych przez siebie Kuchennych Rewolucjach, odpowiednio zajęła się kuchnią i panującą w niej kucharką.

Orange is the New Black to amerykański komediodramat na podstawie książki Dziewczyny z Danbury. Orange Is the New Black autorstwa Piper Kerman. Serial opowiada historię Piper Chapman, która trafia do więzienia z powodu kłopotów, jakie sprowadziła na nią jej była partnerka. Tam poznaje kobiety z różnych warstw społecznych, a każda z nich ma do opowiedzenia swoją niepowtarzalną historię.

Jak wam się podoba Beata w nowym spocie Netflixa? Wideo natychmiast podbiło sieć!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

NETFLIX

Beata Kozidrak wystąpiła w najnowszym spocie Netflixa.

NETFLIX

Gwiazda skonfrontowała się z głównymi bohaterkami serialu śpiewająco!

Jak podoba wam się spot?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Muniek Staszczyk miał wylew. Nadal przebywa w Londynie „Dzięki Bogu, że żyję”
  2. Nie żyje Russi Taylor. Aktorka przez 30 lat była głosem Myszki Minnie
  3. Co łączyło Krzysztofa Ibisza i Annę Chodakowską? O ich relacji plotkuje się do dziś
  4. Anna Przybylska odeszła 3 lata temu. Tuż po śmierci aktorki jej lekarz wyjawił, jak znosiła chorobę
  5. Zarobki Dody przyprawiają o zawrót głowy! Zdradziła, ile bierze za reklamę