Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > O jego nieudanym romansie z Izabel trąbiło pół Polski. Marcinkiewicz idzie do ślubu
Martyna Pałka
Martyna Pałka 12.02.2024 08:17

O jego nieudanym romansie z Izabel trąbiło pół Polski. Marcinkiewicz idzie do ślubu

Marcinkiewicz idzie do ślubu
Marcinkiewicz idzie do ślubu, fot. KAPIF; Instagram

Kazimierz Marcinkiewicz od pewnego czasu unika mediów i nadmiernej aktywności w sieci. Teraz jednak były premier Polski nie mógł milczeć. Okazało się, że po rozwodzie polityk jest ponownie szczęśliwie zakochany i właśnie przekazał fanom szczęśliwą nowinę. 

Kazimierz Marcinkiewicz zniknął z mediów po rozwodzie

Były premier naszego kraju zasłynął w mediach swoim głośnym rozwodem, do którego doszło w 2016 roku. Kazimierz Marcinkiewicz i Izabela Olchowicz od samego początku związku zaskakiwali internautów swoim płomiennym uczuciem. Dla wielu szokująca była przede wszystkim różnica wieku między małżonkami — partnerka polityka była młodsza od niego o 25 lat.

Gwiazdor zostawił dla ukochanej “Isabel” swoją pierwszą żonę, z którą rozwiódł się wówczas po 28 latach. Po rozstaniu przyszedł czas na szybkie zaręczyny i ślub, a sama para bardzo chętnie podgrzewała atmosferę wokół swojej relacji.

Chemia była tak olbrzymia, że bywały dni, kiedy nie wychodziliśmy z sypialni - mówiła Izabela Olchowicz podczas rozmowy z “Super Expressem”.

I chociaż dla wielu uchodzili za parę niemal idealną, osiem lat temu media huczały o ich rozwodzie, podczas którego doszło do szokującej sądowej batalii. Już po rozstaniu okazało się, że gwiazdor musi płacić byłej żonie wyższe alimenty, które miały wynosić prawie 140 tysięcy złotych! Teraz o premierze znów zrobiło się głośno, lecz tym razem z powodu innej kobiety.

Marcinkiewicz żona.jpg
Kazimierz Marcinkiewicz zniknął z mediów po rozwodzie, fot. KAPIF
Córka Izabeli Trojanowskiej jest już dorosła. Jaką karierę wybrała? Nikt nie spodziewał się, że Robert Leszczyński tak umrze

Kazimierz Marcinkiewicz ponownie szykuje się do ślubu

Teraz jednak o byłym premierze Polski ponownie zrobiło się głośno. Chociaż polityk odsunął się w cień i zniknął z mediów, nie mógł przemilczeć swojego wielkiego szczęścia. Na swoim profilu na Instagramie postanowił pochwalić się swoim kolejnym wielkim uczuciem. Okazało się, że gwiazdor jest ponownie zakochany!

Jego wybranka jest ciemnowłosa Martyna Kinasowska, którą sam były premier określa pieszczotliwym skrótem Martynka. Teraz w mediach pojawiła się wiadomość, że para mocno przygotowuje się do ślubu. 

Kazimierz Marcinkiewicz miał poprosić ukochaną o rękę już w ubiegłym roku, o czym sama kobieta informowała w swoich social mediach. Teraz okazało się, że zakochani już niedługo staną na ślubnym kobiercu.

Szczęściarze tak ogólnie. I w szczegółach też. Powiedziałam tak - napisała rok temu Martyna na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Życie miłosne Małgorzaty Tomaszewskiej dla wielu jest szokiem. Tego nikt się nie spodziewał.

Znamy szczegóły kolejnego ślubu Kazimierza Marcinkiewicza

Chociaż były premier Polski ma na Instagramie konto prywatne, wiele można dowiedzieć się z relacji jego przyszłej żony. Tym razem Martyna Kisanowska ogłosiła kilka szczegółów na temat planowanej uroczystości. Okazało się, że zakochani mają już nawet wstępny zarys całej ceremonii, a kobieta intensywnie myśli nad wyglądem sukni ślubnej.

Sukienka już jest i nie będzie żadnych tiuli, księżniczek. Prosta, skromna, ale za to bardzo krótka, z długim wycięciem na plecach. O tym, że jesteśmy już po ślubie, dowiecie się dużo później, zdradzę kiedyś kilka kadrów z tego dnia. Skromność. Szczęście. Miłość. Bez bal - napisała ukochana Kazimierza Marcinkiewicza w sieci.

Pozostało nam tylko trzymać kciuki za zakochanych i życzyć im wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!