Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Ojciec Ewy Farnej ma niezwykły zawód. Wielu ludzi nie ma pojęcia, kim jest
Marta Kulik
Marta Kulik 16.12.2019 19:01

Ojciec Ewy Farnej ma niezwykły zawód. Wielu ludzi nie ma pojęcia, kim jest

ewa farna
fot. instagram.com @ewa_farna93

Ojciec Ewy Farnej ma niezwykły w dzisiejszych czasach zawód. Wielu fanów piosenkarki nie ma pojęcia, kim jest tajemniczy mężczyzna i czym się zajmuje. Tak naprawdę poświęcał się w życiu kilku ważnym funkcjom, od których zależał również los jego dorosłej już córki.

Kim jest ojciec Ewy Farnej? Ojciec Ewy Farnej to bardzo przedsiębiorcza osoba, z której znana wokalistka jest bardzo dumna. Tata wspierał ją, gdy zaczynała karierę i osobiście pilnował, aby każdy jej koncert odbywał się zgodnie z ustalonymi wcześniej zasadami. Gwiazda z pewnością do dziś jest mu wdzięczna, ale nie lubi publicznie mówić o rodzicach.

Kim jest ojciec Ewy Farnej?

Ojciec Ewy Farnej jest muzykiem, ale to nie nowoczesne brzmienia skradły jego serce. Jego niecodzienny zawód sprawił, że córka również pokochała śpiew i zapragnęła zostać znaną piosenkarką. Tadeusz Farny jest członkiem zespołu ludowego o nazwie Kamraci. Kiedy jego pociecha zaczęła być sławna, to on został jej menedżerem.

-Tata przywoził mnie na próbę, asystował w trakcie, a potem czekał na występ. Chwilę po nim wchodził do garderoby, znacząco pukał palcem w zegarek, że już późno, i zabierał do domu. Wcale się nie buntowałam. Wiedziałam, że ma rację. Zresztą nigdy nie byłam buntowniczką, niczego rodzicom nie wywijałam – mówiła Ewa w wywiadzie dla nto.pl.

W przeszłości mężczyzna zajmował się zarządzaniem finansami, dzięki czemu mógł znacznie lepiej zająć się karierą córki. Nie wiele osób wie, że rodzice Ewy Farnej mają jeszcze jeden, dobrze prosperujący biznes.

Kim są rodzice Ewy Farnej?

Rodzice Ewy Farnej są właścicielami hotelu w Czechach. Tata gwiazdy jest potomkiem dawnych właścicieli obiektu, w którym kiedyś była stodoła. Dziś to miejsce z przytulną strefą wellness i wielką salą taneczną.

-Gospodarzami obiektu, dawniej gazdami, są przedstawiciele spół, potomkowie pierwotnych właścicieli obiektu Tadeusz Farny, ich wnuk oraz Karin Farna, jego żona. Chodzi zatem o posiadłość rodzinną – czytamy na stronie hotelu.

Za noc w pokoju dwuosobowym hotelu państwa Farnych trzeba zapłacić około 360 złotych. Ewa jest bardzo zżyta ze swoimi rodzicami. Po porodzie bardzo szybko wróciła na scenę, a za kulisami zamiast taty, czeka jej mama, która podczas występów opiekuje się synkiem córki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ojciec

Rodzice są wielkim wsparciem dla piosenkarki.

ojciec

Tata Ewy Farnej osobiście czuwał nad jej karierą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mogą wywoływać raka. Naukowcy radzą uważać na lampy UV z salonów kosmetycznych
  2. Różal potroił stawkę za znalezienie zwyrodnialca, który w potworny sposób skatował psa
  3. Mąż zaraz o ślubie przestał odzywać się do żony. Dopiero po 20 latach wyjawił swój powód
  4. Polka urodziła w Japonii. Kiedy zobaczyła swój szpitalny posiłek, zamarła. Zaczęła współczuć matkom w Polsce
  5. Kosmetyczka wykonała jej makijaż permanentny. Teraz kobieta ma… cztery brwi
  6. Mało kto o słyszał o pierwszej żonie Radosława Majdana. Ładniejsza od Rozenek i Dody?