Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Oliwia Bieniuk w bikini relaksuje się w wodzie. 17-letnia córka Anny Przybylskiej jest coraz odważniejsza
Robert Głowacki
Robert Głowacki 06.08.2019 12:03

Oliwia Bieniuk w bikini relaksuje się w wodzie. 17-letnia córka Anny Przybylskiej jest coraz odważniejsza

Oliwia Bieniuk
instagram.com

Oliwia Bieniuk w bikini prezentuje się rewelacyjnie! 17-letnia córka Anny Przybylskiej zamieściła odważne, wakacyjne zdjęcie na Instagramie, czym wzbudziła wiele emocji wśród internautów. Na jej profilu nie brakuje komplementów, a także porównań do mamy. Nie ma się co dziwić, Oliwia jest przepiękną dziewczyną i do złudzenia przypomina Przybylską.

Sezon wakacyjny nadal trwa, a co za tym idzie, gwiazdy chętnie publikują na swoich profilach w mediach społecznościowych zdjęcia z urlopów. Nie brakuje oczywiście zdjęć w bikini, które najbardziej rozpalają internautów. Oliwia Bieniuk na swoim Instastory zrelacjonowała swój wolny czas, jaki spędza nad basenem i zamieściła zdjęcie w samym bikini. Młoda gwiazda jest coraz odważniejsza, a prezentuje się zniewalająco!

Oliwia Bieniuk w bikini

Oliwia Bieniuk jest aktywna na Instagramie, na którym obserwuje ją już niemalże 98 tysięcy osób. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka nie zamieszcza często zdjęć, jednak gdy już to zrobi, mówią o tym wszyscy. Było tak i tym razem, gdy opublikowała odważne zdjęcie w samym bikini. Na swoim Instastory zrelacjonowała swój wypoczynek nad basenem, który zwieńczyła fotką w stroju kąpielowym. Jak wygląda Oliwia Bieniuk w bikini? Młoda gwiazda prezentuje się wyśmienicie, a internauci ciągle porównują jej urodę do mamy. Nie ma się co dziwić, w końcu Anna Przybylska była uznawana za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Od razu widać, że córka odziedziczyła po niej urodę.

Czysta mama
– Piękna jesteś
Jakbym widziała Anię Przybylską, uroda odziedziczona po mamie
– Ja tu widzę młodą Anię – piszą internauci pod zdjęciami Bieniuk.

Co robi Oliwia Bieniuk?

Oliwia Bieniuk jeszcze nie skończyła 18 lat, a już jest jedną z bardziej rozchwytywanych polskich gwiazd internetu. Bez przerwy jest porównana do swojej mamy, przede wszystkim ze względu na urodę. Większość internautów obstawia, że córka pójdzie w ślady matki i również zostanie aktorką, jednak prawda jest zgoła inna. Kim chce zostać Oliwia Bieniuk? Jak informuje magazyn VIVA! córka Anny Przybylskiej chce zostać modelką. Co więcej, ma na swoim koncie już spektakularny debiut w międzynarodowej kampanii reklamowej jednej z polskich sieciówek, która ma na swoim koncie współpracę m.in. z Brooklynem Beckhamem, czy Kate Moss. Jedno jest pewne, z taką urodą i nazwiskiem świat polskiej mody stoi przed nią otworem! Myślicie, że już niedługo zobaczymy ją w kolejnej kampanii lub na wybiegu?

Zobacz, jak wygląda Oliwia Bieniuk w bikini:

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk w bikini.

Oliwia Bieniuk

Córka Anny Przybylskiej jest piękna i podobna do mamy.

Oliwia Bieniuk

W przyszłości chce zostać modelką. Myślicie, że ma szansę?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jacek Rozenek w poruszających słowach o udarze: „Mój stan był krytyczn
  2. Anna Kalczyńska znów jest w ciąży? Opublikowała sugestywny post
  3. Michał Olszański zrezygnował z udziału w „Tańcu z Gwiazdami”. Dziennikarz zdradził powód
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala