Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Oliwia Bieniuk zajmuje się córką Natalii Siwiec! Urocze nagranie opublikował mąż modelki
Marta Kulik
Marta Kulik 29.07.2019 14:17

Oliwia Bieniuk zajmuje się córką Natalii Siwiec! Urocze nagranie opublikował mąż modelki

Oliwia Bieniuk córka
instagram.com/oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk opiekuje się dwuletnią córeczką Natalii Siwiec. Mąż gwiazdy opublikował urocze nagrania! Córka Anny Przybylskiej doskonale zajmuje się pociechą znanej pary. Na wspólnych wakacjach bawili się w gronie najbliższych.

Oliwia Bieniuk pomimo młodego wieku jest bardzo odpowiedzialną osobą. Ma zaledwie 16 lat, a już świetnie radzi sobie z opieką nad dziećmi. Mąż Natalii Siwiec opublikował zdjęcia, które pokazują, że Oliwia Bieniuk świetnie radzi sobie z maluchami!

Oliwia Bieniuk opiekuje się córką Natalii Siwiec

Mariusz Raduszewski, mąż Natalii Siwiec, pokazał, jak Oliwia Bieniuk spędza czas z małą Mią. Nastolatka rozmawia z dziewczynką i próbuje wziąć ją za rękę. Na tych uroczych nagraniach widać, że mają ze sobą świetny kontakt! Nic dziwnego, nie pierwszy raz spędzają ze sobą czas. W ubiegłym roku rodzice zabrali je na wspólnie wakacje w Chałupach. W tym roku również razem odpoczywają.

Dzięki przyjaźni Radosława Bieniuka z Natalią Siwiec i jej mężem, Oliwia często widuje się nie tylko z Mią, ale też synem Mariusza Raduszewskiego, Mateuszem. Jakiś czas temu plotkowano, że mogą być parą, ale żadne z nich tego nie potwierdziło. Wygląda na to, że ich również łączy tylko przyjaźń!

Córka Anny Przybylskiej

Córka Anny Przybylskiej ma doświadczenie w opiece nad dziećmi. Świetnie opiekuje się własnymi braćmi, a nawet jest oparciem dla taty. W programie Uwaga! TVN Jarosław Bieniuk opowiadał, w jaki sposób córka pomogła mu podnieść się po śmierci Anny Przybylskiej.

– Najgorsze było pierwsze sześć miesięcy, ale po półtora miesiąca miałem taki moment, gdy usłyszałem przez przypadek jak Oliwia powiedziała, że najbardziej martwi się o tatę. To mnie otrzeźwiło i powiedziałem sobie, że muszę się wziąć w garść, bo muszę przecież normalnie funkcjonować — mówił Radosław Bieniuk.

Oliwia Bieniuk sporadycznie dodaje zdjęcia na Instagram, ale obserwuje ją już niemal 100 tysięcy osób. Coraz więcej osób chce śledzić córkę Anny Przybylskiej. Internauci uwielbiają ją za naturalność i przyjazne nastawienie do ludzi, które widać na ostatnich nagraniach.

ZOBACZ ZDJĘCIA OLIWII BIENIUK:

OLIWIA BIENUK

Oliwia Bieniuk spędza wakacje z rodziną Natalii Siwiec.

OLIWIA BIENIUK

Nastolatka świetnie odnajduje się w opiece nad maluchami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Aleksandra Żebrowska pokazała rozstępy. Internautki są zachwycone
  2. Kim jest żona Jacka Kurskiego, Joanna Klimek? Żona prezesa TVP to bardzo ważna osoba
  3. Kiedyś była ulubienicą mediów. Sława przerosła ją i trafiła do szpitala psychiatrycznego
  4. Kaja Godek skrytykowała prezydent Słowacji za…stylizację. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki
  5. Efekt jo-jo dopadł śliczną aktorkę. Gwiazda prawie nie przypomina dawnej siebie