Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Córka Omeny Mensah to kopia mamy! Jest prześliczna
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 09.07.2019 14:35

Córka Omeny Mensah to kopia mamy! Jest prześliczna

Omenaa Mensah: choroba
fot. instagram.com @omenaamensah

Omenaa Mensah: córka znanej pogodynki jest dla niej powodem do dumy. Vanessa wyrasta na mądrą i świadomą kobietę, która angażuje się w działalność charytatywną Mensah. Poza inteligencją odziedziczyła po niej także wyjątkową urodę. To kopia mamy!

Niedawno media rozpisywały się o narodzinach syna Omeny Mensah. Mały Vincent jest synem znanego przedsiębiorcy Rafała Brzoski, który nie widzi świata poza ukochaną i chłopcem. Jednak Vincent nie jest jedynym dzieckiem pięknej pogodynki. Rok temu Vanessa skończyła szesnaście lat. Omenaa Mensah: córka dziennikarki zapowiada się na prawdziwą piękność! Czy planuje pójść w ślady mamy? Już zaczęła angażować się w jej pracę!

Kim jest Vanessa Mensah?

Vanessa jest pierworodną córką Omeny Mensah. Ponieważ mama pilnie strzeże prywatności nastolatki, nie wiadomo, jak nazywa się jej ojciec. Razem z mamą kilkakrotnie udzieliły wywiadów dla portalu viva.pl, gdzie opowiadały o swojej relacji. Co wyjawiły? Są do siebie łudząco podobne nie tylko z wyglądu!

Mamie i córce zdarzają się sprzeczki, które gwałtownie wybuchają i równie gwałtownie się kończą. O co najczęściej się sprzeczają? Omenaa Mensah stara się wdrożyć nastolatkę w naukę prac domowych. Sama w wieku dziewczynki pomagała rodzicom i świetnie sprzątała oraz gotowała. Tymczasem Vanessa uważa, że dziennikarka przesadza.

– To tak jest, gdy dwa mocne charaktery mieszkają pod jednym dachem. Vanessa jest zodiakalnym Bykiem, a ja Lwem. Wyobrażasz sobie, żeby Byk i Lew żyły pod jednym dachem jak łagodne baranki? – wyjaśniła Mensah.

Jak na kochającą mamę przystało, pogodynka bardzo martwi się o przyszłość córki. Wpaja jej realistyczne podejście do życia i zachęca, by z rozwagą wybrała przyszły zawód. Ponieważ w okresie dorastania Omenaa Mensah borykała się z wieloma kompleksami, starała się zbudować w niej silne poczucie własnej wartości. Wybrała dla niej także wyjątkowe imię:

– […] gdy wybierałam imię dla Vanessy, chciałam, żeby było i oryginalne, i łatwe do wymówienia na całym świecie, bo nie wiadomo, gdzie ją los rzuci, gdzie będzie żyła i pracowała.

Czym zajmuje się Vanessa Mensah?

Vanessa nadal uczęszcza do szkoły, a nauka jest dla niej priorytetem. Jednak w wolnym czasie chętnie pomaga swojej mamie w działalności społecznej. Na czym polega rola nastolatki?

W 2017 roku Fundacja Omeny Mensah zajęła się organizacją warsztatów naukowych dla dzieci z Ghany. Vanessa miała wówczas piętnaście lat, ale mimo młodego wieku chętnie zaangażowała się w pomoc. Ponieważ nastolatka jest niezwykle sprawna fizycznie, zajęła się organizacją zajęć sportowych. Wspomagała także wolontariuszy przy prowadzeniu m.in. zajęć z czytania i pisania.

To wspaniale, że Omenaa Mensah od najmłodszych lat uczy córkę pomagania innym. Vanessa z pewnością wyrośnie nie tylko na piękną, lecz przede wszystkim empatyczną i wrażliwą młodą kobietę.

Omenaa Mensah: córka wygląda jak jej kopia! To śliczna nastolatka:

omenaa mensah

Omenaa Mensah: córka pogodynki jest już prawie dorosła!

omenaa mensah córka

Omenaa Mensah i siedmioletnia Vanessa. Ależ wyrosła od tamtego czasu!

omenaa mensah córka

Panie są do siebie podobne nie tylko z wyglądu. Zarówno Omenaa, jak i Vanessa mają bardzo silne charaktery.

omenaa mensah córka

Vanessa chętnie angażuje się w pomoc w fundacji swojej mamy.

omenaa mensah córka

Myślicie, że w przyszłości Vanessa zostanie dziennikarką tak jak mama? A może zajmie się czymś zupełnie innym?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Anna Mucha gwiazda „M jak Miłość” wylądowała w szpitalu! Niepokojący post aktorki
  2. Zygmunt Chajzer jest ze swoją żoną już 36 lat! Mama Filipa Chajzera to przepiękna kobieta
  3. Wycięcie żeber, powiększenie biustu i pośladków, to tylko część rzeczy, na które się zdecydowała. Ma w planach dalsze operacje
  4. Córka Marta Kaczyńska pogrążona w żałobie. Zmarła ważna dla niej osoba: „Spoczywaj w spokoju”
  5. Jaka fryzura na wesele jako gość? Postaw na prostotę i dziewczęcość
  6. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  7. Fani są zrozpaczeni. Uwielbiany gwiazdor disco-polo wydał oficjalne oświadczenie, odszedł już na zawsze