Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Omenaa Mensah w odważnej sesji. Jej ciało to marzenie kobiet, wymiary gwiazdy są powalające
Marta Kulik
Marta Kulik 27.07.2019 13:49

Omenaa Mensah w odważnej sesji. Jej ciało to marzenie kobiet, wymiary gwiazdy są powalające

omenaa mensah
fot. instagram.com @omenaamensah

Omenaa Mensah pokazała zdjęcia z prywatnej sesji. Odważne ujęcia zdradziły całą prawdę na temat jej figury. Wygląda zjawiskowo! Z powodzeniem mogłaby chodzić po najlepszych wybiegach świata. Jej wymiary są po prostu idealne.

Omenaa Mensah karierę modelki ma dawno za sobą, ale wciąż utrzymuje figurę miss. Na najnowszych zdjęciach prezentuje się jak z wybiegu Victoria’s Secret! Jej ciało jest marzeniem wszystkich kobiet. Jakie ma wymiary przy wzroście 175 cm?

Omenaa Mensah: wymiary

Omenaa Mensah opublikowała zdjęcia z prywatnej sesji na Bahamach. W fotografa wcielił się jej mąż, który uwielbia robić zdjęcia przepięknej ukochanej. Prezenterka w czarnym stroju kąpielowym pozowała na jachcie. W uroczy sposób podpisała zamieszczone fotki.

– W zawodzie modelki nie pracuję już od 17 lat, ale jak tu nie pozować do zdjęcia, gdy Twój ukochany facet ma ogromną radość i fun z tego, że może robić Tobie zdjęcia. Kochanie, cudnie jest być Twoją Muzą — napisała Omenaa.

Omenaa Mensah, gdyby tylko chciała, mogłaby wrócić do kariery w modelingu. Prezenterka ma niesamowicie długie nogi i fantastyczną talię! Portal wymiarygwiazd.pl podaje, że wymiary Omeny są niemal idealne: 91 cm (biust), 62 cm (talia) i 89 cm (biodra).

Fani zachwyceni Omeną

Idealną figurą gwiazdy są zachwyceni jej fani. Zostawiają mnóstwo komentarzy, w których nie mogą powstrzymać się od komplementów! Zwrócili uwagę nie tylko na wygląd, docenili prezenterkę za coś zupełnie innego.

– Czy te nogi gdzieś się kończą?

– Piękna figura, ale i dobre serce co pokazuje pani cały czas tym, co pani robi, gorąco pozdrawiam.

To prawda, Omenaa od dawna angażuje się w działalność charytatywną. W 2012 roku założyła własną fundację Omenaa Foundation. Pomaga dzieciom w Afryce, a zebrane pieniądze przeznacza między innymi na budowę szkoły w Ghanie.

ZOBACZ ZDJĘCIA OMENY MENSAH:

Omenaa Mensah

Omenna Mensah przebywa na Bahamach, gdzie spędza czas z mężem.

Omenaa Mensah

Ukochany zaproponował gwieździe sesję, dzięki której dowiedzieliśmy się, że Omenaa wciąż ma figurę modelki!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Weronika Rosati w bikini. Gwiazda pokazała swoją filigranową sylwetkę
  2. Maciej Zień pokazał partnera! Projektant opublikował ich wspólne zdjęcie
  3. Edyta Górniak może być dumna. Jej syn, Allan Krupa wystąpił w teledysku
  4. Kamil Sipowicz wspomina Korę i jej ostatnie chwile. „To był koszmar. Takie trochę oszukiwanie się”
  5. Marta Kaczyńska wychowuje przyszłą mistrzynię świata? Jej córka uprawia jazdę konną, skacze nawet przez przeszkody [WIDEO]