Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Justyna Kowalczyk pokazała partnera. To znany alpinista, razem wyglądają obłędnie
Marta Kulik
Marta Kulik 07.10.2019 13:33

Justyna Kowalczyk pokazała partnera. To znany alpinista, razem wyglądają obłędnie

justyna kowalczyk
instagram.com/nartowa.pani

Partner Justyny Kowalczyk to znany alpinista! Biegaczka w końcu pokazała partnera. Razem wyglądają obłędnie! Wszystko wskazuje na to, że multimedalistka planuje założenie rodziny!

Justyna Kowalczyk w końcu ujawniła, kim jest jej nowy partner. Po kilku miłosnych zawirowaniach i poważnych problemach w życiu osobistym sportsmenka odnalazła bratnią duszę. Fani od razu zauważyli, że gwiazda sportu promienieje! Kim jest jej wybranek?

Partner Justyny Kowalczyk to znany alpinista

Wygląda na to, że najtrudniejsze chwile Justyna Kowalczyk ma już za sobą. Jeszcze jakiś czas temu fani martwili się o nią, po tym, jak wyznała, że poroniła tuż przed igrzyskami w Soczi. Media rozpisywały się o jej romansie z dziennikarzem TVP, który nie chciał zostawić żony. Justyna miała depresję, konieczne było leczenie i terapia. Teraz to już tylko wspomnienia. Gwiazda sportu odnalazła szczęście u boku Kacpra Tekieli.

Po 20 latach w rozjazdach największą pokusą jest własny dom. Może warto się zatrzymać i zobaczyć, jak wygląda normalne życie — mówiła w rozmowie z Dobrym tygodniem.

partner

Na zdjęciach ze wspólnych wypraw biegaczka wygląda niezwykle promiennie i radośnie, co nie umknęło uwadze jej fanów. W końcu odetchnęli z ulgą, widząc, że Justyna ma przy sobie kochającego mężczyznę.

Kim jest Kacper Tekieli?

Kacper Tekieli to wspinacz i instruktor wspinaczki sportowej. Ma dyplom studiów filologicznych, jednak alpinista Artur Hajzer zainspirował go do wybrania innej życiowej ścieżki. Podobno swoją pasją zaraził teraz Justynę Kowalczyk. Kilka miesięcy temu wspinali się na Słowacji, a niedawno wzięli udział w Spotkaniach z filmem górskim w Zakopanem. Ich wspólne zdjęcia zapierają dech w piersiach!

partner

Kacper i Justyna są niemal w tym samym wieku, dzieli ich zaledwie rok różnicy. Fani biegaczki mają nadzieję, że wkrótce ona i jej partner założą prawdziwy dom. Sama Justyna uważa, że po wielu latach sportowej kariery chciałaby się sprawdzić w innej roli. Znalazła już zajęcie, które pozwoli jej zarabiać bez częstych wyjazdów – od pewnego czasu pisze dla Gazety Wyborczej. W nowej pracy zajmuje się tym, co najbliższe jej sercu, czyli sportem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Hitowy produkt wraca do Lidla. 12 października sklepy przeżyją oblężenie
  2. Panna młoda zdradziła męża na własnym weselu. Przyłapała ją teściowa
  3. Kotek kradnie skarpetki ze stópek dziecka. Potem ucieka z „łupem”
  4. Polski aktor miał żenić się aż 6 razy. Pod koniec życia związał się z młodszą prawie o 50 lat kobietą
  5. Przypadkiem zobaczyła monitoring z wesela. Jest zdruzgotana, goście nie wiedzieli, że wokół były ukryte kamery
  6. Ten test powie o Tobie więcej niż każdy psycholog. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pozornie prostych pytań

Źródło: pomponik.pl, Dobry tydzień