Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Partnerka Michała Wiśniewskiego jest rozczarowana. 36-latka w ciąży chciałaby być przedstawiona mediom
Robert Głowacki
Robert Głowacki 16.09.2019 17:22

Partnerka Michała Wiśniewskiego jest rozczarowana. 36-latka w ciąży chciałaby być przedstawiona mediom

partnerka
Youtube.com/Horyzont Słubice

Partnerka Michała Wiśniewskiego jest rozczarowana jego zachowaniem. Od wielu tygodni mówi się, że piosenkarz szybko pozbierał się po rozstaniu z Dominiką Tajner i już zdążył zakochać się w innej kobiecie. Nową wybranka muzyka jest tajemnicza Paulina, którą Michał chce jak najdłużej uchronić przed mediami. Ta jednak inaczej zapatruje się na swój związek i chce być oficjalnie przedstawiona mediom!

Życie uczuciowe Michała Wiśniewskiego to niekończąca się telenowela. Gwiazdor miał już cztery żony i wszystko wskazuje na to, że już niedługo będzie mógł pochwalić się piątą wybranką. Od kilku miesięcy mówi się, że miejsce po Dominice Tajner zajęła tajemnicza 36-letnia Paulina, która podobno już spodziewa się dziecka z Wiśniewskim. Lider zespołu Ich Troje chce trzymać ich związek w tajemnicy, jednak jego nowa partnerka ma kompletnie inne plany.

Nowa partnerka Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski w marcu tego roku zdecydował się zakończyć swoje małżeństwo z Dominiką Tajner. Było to wielkim zaskoczeniem dla mediów, jak również samej Dominiki, która nie spodziewała się papierów rozwodowych. Do rozwodu jeszcze nie doszło, jednak Wiśniewski nie próżnował w tym czasie i już zdążył ulokować swoje uczucia w pięknej, tajemniczej Paulinie. Od jakiegoś czasy plotkuje się nawet, że nowa partnerka Wiśniewskiego jest z nim w ciąży. Co ciekawe, sama ma już czworo dzieci.

partnerka

Jak informuje magazyn Flesz, Paulina nie chce być wiecznie anonimowa i ma zamiar namówić Wiśniewskiego, aby ten w końcu przedstawił ją światu.

Michał pragnie jak najbardziej odwlec moment, kiedy paparazzi i dziennikarze znów wkroczą do jego życia. Paulina wręcz przeciwnie. Chciałaby już zaprezentować się publicznie jako jego partnera – wyznaje w rozmowie z Fleszem znajoma Wiśniewskiego.

partnerka

Do tej pory Michał Wiśniewski nie wypowiada się publicznie ani na temat swojej nowej partnerki, ani nie wspomina o domniemanej ciąży. Myślicie, że już niedługo oficjalnie zobaczymy nową panią Wiśniewską?

Michał Wiśniewski: żony

Michał Wiśniewski był już czterokrotnie żonaty. Jego pierwszą wybranką była wokalistka Ich Troje: Magda Femme. Ich związek szybko się zaczął, tak samo szybko skończył. Para rozstała się w 2002 roku, jednak Wiśniewski zaledwie kilka miesięcy później związał się z Mandaryną. Ich ślub był wielkim wydarzeniem medialnym, tak samo, jak rozwód, który odbył się na początku 2006 roku.

Tradycyjnie, kilka tygodniu po rozstaniu u boku Wiśniewskiego pojawiła się Anna Świątczak, z która ślub wziął w Las Vegas. Ich małżeństwo trwało pięć lat i zakończyło się w 2011 roku. Czwartą zoną Michała była, a prawnie wciąż jest Dominika Tajner, z która pobrał się w 2012 roku. Myślicie, że już niedługo Wiśniewski i jego nowa partnerka powiedzą sobie sakramentalne „tak”?

partnerka

ZOBACZ TEŻ:

  1. Legendarna wokalistka była molestowana przez kuzynkę. Prawdę ujawniono po latach.
  2. On jeden nie odwzajemniał uczuć Agnieszki Osieckiej. Poetka zrobiłaby dla niego wszystko
  3. Joanna Senyszyn w młodości była blisko związana z rodziną. Pomagała chorej mamie we wszystkich obowiązkach
  4. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała
  5. 43-letnia, najpiękniejsza gwiazda Polsatu Karolina Szostak pochwaliła się nadzwyczajnym efektem diety owocowo-warzywnej. Brawo
  6. SCHOROWANA SPRZĄTACZKA Z OLSZTYNA WYGRAŁA 13 MILIONÓW! A TO WSZYSTKO DZIĘKI NIEPOZORNEMU DROBIAZGOWI