Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Płyną dramatyczne wieści od Tomasza Stockingera. „Jest źle i szykuję się na najgorsze”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.01.2024 15:57

Płyną dramatyczne wieści od Tomasza Stockingera. „Jest źle i szykuję się na najgorsze”

Płyną dramatyczne wieści od Tomasza Stockingera
Płyną dramatyczne wieści od Tomasza Stockingera, fot. KAPIF

Tomasz Stockinger właśnie przekazał fanom przykre wiadomości. Fani aż zamarli po tym, co aktor napisał w sieci. Co się stało w jego życiu prywatnym? 

Tomasz Stockinger przekazał smutne wieści o swojej mamie

Tomasz Stockinger przekazał fanom smutne wiadomości. Mama aktora, była piosenkarka Barbara Barska, czuje się coraz gorzej. Jaki jest stan zdrowia emerytowanej artystki? 

Pomimo faktu, że jeszcze rok temu syn gwiazdora — Robert Stockinger zamieścił urodzinowy post babci, w którym opowiadał o jej znakomitej formie, teraz sytuacja uległa całkowitej zmianie.

96 lat skończone! Babcia Basia dalej jest w dobrej formie. Basia wciąż jest na bieżąco z wydarzeniami, czyta gazety i to bez okularów oraz śledzi mundial - czytaliśmy 4 grudnia 2022 roku na profilu Roberta Stockingera na Instagramie.

Obecnie stan seniorki uległa znacznemu pogorszeniu, a syn kobiety nie ukrywa, że cała rodzina powoli przygotowuje się do jej pożegnania. Teraz Tomasz Stockinger ujawnił, jak dokładnie czuje się Barbara Barska i gdzie obecnie przebywa.

“Gaśnie życie”. Tomasz Stockinger przekazał rozpaczliwe wieści. Cała rodzina szykuje się na najgorsze Niewydolność zastawki i znaczna ilość wody w płucach. Tomasz Stockinger już zaczął żegnać się ze światem, był o krok od tragedii

Tomasz Stockinger powoli żegna się z ukochaną mamą

Jak wynika z informacji przekazanych przez gwiazdora, Barbara Barska mieszkała w specjalnym ośrodku spokojnej starości, gdzie znajdowała się pod opieką wykwalifikowanego personelu. Pomimo faktu, że 97-latka przebywała tam już od dłuższego czasu, dopiero teraz jej bliscy zauważyli znaczne pogorszenie jej samopoczucia.

Niestety, musimy być nastawieni na najgorsze, bo w jej oczach gaśnie życie. Jesteśmy świadkami jej stopniowego odchodzenia. Choć jest to bardzo trudne, to jednak naturalne i musimy to zaakceptować - powiedział Tomasz Stockinger podczas rozmowy z “Twoim Imperium”.

W związku z pogorszeniem stanu zdrowia seniorki, rodzina podjęła decyzję o umieszczeniu kobiety w szpitalu. Przy ukochanej mamie czuwa Tomasz Stockinger, który wyznał, że jest już pogodzony z powolną utratą najważniejszej osoby w jego życiu.

Mama jest w szpitalu, jest źle i szykuję się na najgorsze. Ale mama ma już 97 lat i trzeba się pogodzić z nieuchronnością pewnych rzeczy. Zdajemy sobie sprawę, że każdy dzień może być ostatnim - wyznał aktor w rozmowie z “Faktem”.

ZOBACZ TEŻ: Tomasz Stockinger miał poważne problemy ze zdrowiem. Niespodziewana operacja spadła, jak grom z jasnego nieba.

Kim była w młodości mama Tomasz Stockingera?

Mama Tomasza Stockingera od najmłodszych lata związana była z muzyką. Barbara Gospodarczyk — bo tak brzmi jej prawdziwe imię i nazwisko — zaczęła występować na scenie zaraz po zakończeniu II wojny światowej. Początkowo wspólnie z siostrami Zofią oraz Adrianną tworzyły zespół Siostry Triola. To właśnie dzięki tej grupie muzycznej Barbara Barska miała możliwość poznania swojego przyszłego męża — Andrzeja Stockingera, który porzucił marzenia o byciu lekarzem i związał się z show-biznesem.

Po rozwiązaniu grupy artystka kontynuowała karierę solową, lecz nigdy nie nagrała żadnej płyty w pojedynkę. Jej dzieci poszły w ślady znanej mamy — Tomasz Stockinger również związał się z show-biznesem i został aktorem, a córka Katarzyna została śpiewaczką operową.

Źródło: radiozet.pl, shownews.pl