Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Gwiazda Polsatu miała wypadek. Chciała tylko pomóc potrzebującym, teraz cierpi
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 02.02.2020 11:43

Gwiazda Polsatu miała wypadek. Chciała tylko pomóc potrzebującym, teraz cierpi

polsat
fot. instagram.com @goszczi

Polsat: gwiazda stacji miała wypadek, podczas gdy była zajęta niesieniem pomocy. Poinformowała o tym w mediach społecznościowych. Sytuacja, którą opisała, pokazuje najlepiej, że aktorka nigdy nie waha się pomóc tam, gdzie tylko może.

Pomaganie innym jest rzeczą bardzo ważną i bardzo wiele wnoszącą do życia człowieka, ale czasami może nie wyjść nam na dobre to, że staramy się postawić czyjeś potrzeby ponad naszymi własnymi. Ostatnio przekonała się o tym bardzo dobrze gwiazda stacji Polsat, znana nam doskonale z serialu Przyjaciółki.

Gwiazda stacji Polsat została ranna, pomagając

Roma Gąsiorowska nieczęsto dzieli się ze swoimi fanami wydarzeniami z życia. Zazwyczaj zdjęcia, które widujemy na jej Instagramie, przedstawiają jej profesjonalne projekty. Dzięki temu możemy być na bieżąco z tym, co robi aktorka. Tym razem jednak postanowiła podzielić się z nami czymś, co spotkało ją na gruncie prywatnym.

-Pomaganie czasem nie popłaca. Przy przenoszeniu moich starych mebli, które za pośrednictwem fundacji oddałam potrzebującej rodzinie, pomagałam panom, którzy meble przewożą i taki wypadek. Nie chcę się wdawać w szczegóły, żeby Wam nie cierpła skórka — napisała.

Wszechstronna Roma Gąsiorowska

Roma Gąsiorowska jest niezwykle wszechstronna. Jest ona nie tylko aktorką, ale i reżyserką oraz projektantką mody. Znana jest nam doskonale z wielu bardzo rozpoznawalnych polskich produkcji.

Współpracę z teatrem po raz pierwszy nawiązała podczas studiów, a jej kariera szybko się rozwinęła. Występowała między innymi w Odzie do radości, Sali samobójców i Planie B.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

polsat

Podzieliła się zdjęciem obrażeń.

Roma Gąsiorowska pokazuje niewiele ze swojego życia.

roma gąsiorowska: mąż

Zazwyczaj jest bardzo prywatna.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mąż zaproponował żonie związek na nowych zasadach. W strachu przed rozwodem zgodziła się na wszystko
  2. Pielęgniarka złamała wszystkie zasady panujące w szpitalu. Dzięki swojej odwadze odmieniła los
  3. Żona Krzysztofa Rutkowskiego pokazała obrączkę. Diamenty kosztowały fortunę, mało kogo byłoby stać
  4. „Królowa” nie żyje. Zmarła w otoczeniu najbliższych

źródła: plotek.pl