Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Aleksandra Szwed poprowadzi swój własny program . Czy „Ninja Warrior” okaże się hitem Polsatu?
Marta Kulik
Marta Kulik 26.07.2019 16:52

Aleksandra Szwed poprowadzi swój własny program . Czy „Ninja Warrior” okaże się hitem Polsatu?

polsat
filmpolski.pl

Polsat wykupił prawa do programu uwielbianego przez widzów na całym świecie! Prowadzącą została Aleksandra Szwed, a u jej boku pojawi się dwóch przystojnych mężczyzn. Czy Ninja Warrior okaże się hitem także w Polsce?

Polsat jest kolejną stacją, która jesienią chce bić rekordy oglądalności. Nowy program i piękna prowadząca mają być sposobem na przyciągnięcie milionów widzów. Sukces jest niemal pewny, bo widowisko podbiło serca widzów na całym świecie.

Polsat: Aleksandra Szwed poprowadzi Ninja Warrior

Stacja oficjalnie przedstawiła prowadzącą Ninja Warrior. Aleksandra Szwed poprowadzi światowy hit. U jej boku pojawią się: zdobywca Pucharu Świata w Taekwondo, zawodnik MMA Łukasz Juras Jurkowski oraz dziennikarz sportowy Jerzy Mielewski.

To będzie wielki powrót Aleksandry Szwed? Od czasów Rodziny Zastępczej gwiazda jest chętnie angażowana do wielu seriali, ale rola prowadzącej to zupełnie nowe wyzwanie, które może przynieść aktorce dużo większą popularność. To nie pierwszy raz, gdy Aleksandra Szwed pojawi się w programie rozrywkowym. W 2008 roku wygrała drugą edycją show TVP2 Gwiazdy tańczą na lodzie, a w 2016 piątą edycję Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Uczestniczyła też w Jak oni śpiewają i Tańcu z gwiazdami. W tym roku była jurorką drugiej edycji programu Polsatu Śpiewajmy razem. All Together Now.

Czym jest Ninja Warrior?

Ninja Warior jest programem emitowanym w 20 krajach. Pomysł na format narodził się 22 lata temu w Japonii. Uczestnicy zmagają się, aby zdobyć tytuł Wojownika Ninja. Jest to nie lada wyzwanie, bo 150-metrowy tor przeszkód, jaki mają pokonać, wymaga niezwykłej sprawności fizycznej. Do pokonania są 32 przeszkody w określonym czasie.

Castingi do Ninja Warrior zostały już zakończone. Na potrzeby programu wybudowano cały tor przeszkód w hali Areny Gliwice. Szczęśliwcy, którzy będą mieli okazję podjąć wyzwanie, mają szansę na wygranie 150 tysięcy złotych. Jednak droga do zostania Wojownikiem Ninja nie jest łatwa. Do tej pory ukończyć tor przeszkód udało się zaledwie siedmiu osobom. Rywalizacja będzie zacięta, bo do programu zgłosiło się wielu sportowców i trenerów. Wśród nich nie zabrakło kobiet: policjantek, alpinistek i kaskaderek.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

POLSAT

Aleksandra Szwed poprowadzi niepowtarzalny program Polsatu!

POLSAT

Towarzyszyć jej będą sportowiec Łukasz Juras Jurkowski oraz dziennikarz sportowy Jerzy Mielewski.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Marta Manowska pokazała figlarne zdjęcie z łóżka. Zdjęcie robił jej nowy chłopak?
  2. „Pytanie na śniadanie” bez Moniki Zamachowskiej? Podobno ma ją zastąpić dużo młodsza gwiazda
  3. Siostra Anny Popek to piękna kobieta. Czym zajmuje się Magdalena Krupa?
  4. Anna Mucha w zmysłowej sesji zdjęciowej. Fani: „Niczym Beyonce”
  5. Trzech mężczyzn napadło Piotra Krajewskiego. Projektant trafił do szpitala

Źródło: plejada.pl