Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Przykre. Irena Santor szykuje się na najgorsze. Te słowa zasmucą jej fanów
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.01.2024 11:35

Przykre. Irena Santor szykuje się na najgorsze. Te słowa zasmucą jej fanów

Przykre wieści nt. stanu Ireny Santor
Przykre wieści nt. stanu Ireny Santor, fot. KAPIF

Irena Santor niedawno świętowała swoje 89. urodziny. Z tej okazji wybitna piosenkarka zdecydowała się na udzielenie szczerego wywiadu, w którym otworzyła się na temat przemijania i tego, jak przygotowuje się do swojego odejścia.

Irena Santor świętowała niedawno 89. urodziny

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Irena Santor jest obecnie jedną z najwybitniejszych i najbardziej cenionych polskich wokalistek. Na jej koncie są takie nieśmiertelne utwory, jak “Już nie ma dzikich plaż”, “Ach, jak przyjemnie”, czy “Kawiarenki”. 

Gwiazda do samego końca cieszyła się koncertami i spotkaniami na żywo z publicznością. Dopiero dwa lata temu podjęła oficjalną decyzję o zawieszeniu swojej sukcesywnej kariery i przejściu na zasłużoną emeryturę. W grudniu 2023 roku Irena Santor świętowała swoje 89. urodziny. Z tej okazji piosenkarka wypowiedziała się na temat przemijania i tego, czy obawia się swojego odejścia.

Santor wsparta o ramię Krzysztofa Ibisza nie wytrzymała. Złapała za mikrofon, po chwili cała widownia wstała Irena Santor ma za sobą walkę z rakiem. Teraz przekazała, czemu zawdzięcza życie. „Jestem wyróżniona przez los”

Czy Irena Santor tęskni za sceną?

Nie da się ukryć, że to właśnie tworzenie muzyki i występy przed zgromadzoną pod sceną publicznością były dla wokalistki czymś, co sprawiało jej ogromną radość i dodawało sił. Od dwóch lat Irena Santor pozostaje nieaktywna zawodowo i wypoczywa na zasłużonej emeryturze. Teraz, w najnowszym wywiadzie, ujawniła, czy tęskni za swoją karierą i spotkaniami z fanami.

Jednocześnie gwiazda podkreśliła, że z radością zerka na twórczość młodszych artystów, którzy zaskakują swoją kreatywnością i talentem. I choć nie zawsze jest ona fanką ich pomysłów, z zaciekawieniem obserwuje przebieg ich kariery.

Tęsknię za śpiewaniem. Oczywiście, że tęsknię! Ale to, co ofiarowuje mi teraz świat młodości, moich młodych kolegów jest bardzo intrygujące. (...) Nie zawsze się z tym zgadzam, nie zawsze umiałabym temu sprostać, ale chętnie chodzę na koncerty, doświadczam ich emocji

ZOBACZ TEŻ: Irena Santor wspomniała o swoim dzieciństwie. Historia piosenkarki może zaskakiwać.

Irena Santor szczerze o przemijaniu

Podczas najnowszego wywiadu, jakiego utalentowana wokalistka udzieliła magazynowi “Viva!”, postanowiła poruszyć temat przemijania i tego, jakie jest jej podejście do tej sprawy. Irena Santor opowiedziała wówczas o swoim największym marzeniu.

Ja mam bardzo nieskromne marzenie, bo to nie życzenie, ale marzenie. Ja bym chciała, żeby życie trwało bardzo długo... W moim pojęciu prawda? A więc niech to będzie do końca świata i jeden dzień dłużej 

Jednocześnie piosenkarka wyznała, że zdaje sobie sprawę z ulotności życia i powoli przygotowuje się do swojego odejścia. 

No, ale oczywiście to jest złudne marzenie. Wiem, że kiedyś trzeba odejść. I teraz poważnie mówiąc, bardzo się solidnie do tego przygotowuję.

Pozostaje nam jedynie mieć nadzieję, że marzenie Ireny Santor się spełni, a ona będzie nam towarzyszyć do końca świata i jeden dzień dłużej.

Źródło: jastrzabpost.pl

Tagi: irena santor