Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Kolejna osoba zwolniona z programu „Pytanie na śniadanie”. „Jestem na urlopie, ale właśnie otrzymałam pismo”
Robert Głowacki
Robert Głowacki 12.08.2019 16:08

Kolejna osoba zwolniona z programu „Pytanie na śniadanie”. „Jestem na urlopie, ale właśnie otrzymałam pismo”

pytanie na śniadanie
fot. facebook.com/pytanienasniadanie

Pytanie na śniadanie: kolejna osoba została zwolniona z programu. Niedawno głośno było o nagłym zwolnieniu z TVP Barbary Kurdej-Szatan oraz Michała Olszańskiego. Tym razem poleciała kolejna osoba ze śniadaniówki. -Jestem na urlopie, ale właśnie otrzymałam pismo – czytamy w oświadczeniu na Facebooku.

Niestety od kilku lat pracownicy TVP rozstają się ze stacją w niemiłych okolicznościach, a o starcie pracy często dowiadują się od osób trzecich. Tym razem została zwolniona osoba związana z programem Pytanie na śniadanie. O zwolnieniu dowiedziała się poprzez pismo, będąc na urlopie. Zwolniona pracownica wydała specjalne oświadczenie w tej sprawie.

Pytanie na śniadanie: zwolnienie

Nagłe zwolnienia w TVP to już niemalże norma. Ostatnimi tygodniami media żyły głośnym wyrzuceniem Barbary Kurdej-Szatan, a także Michała Olszańskiego. Tym razem padło na kolejną osobę z programu Pytanie na śniadanie. Katarzyna Adamiak-Sroczyńska od lutego 2017 roku była szefową programu śniadaniowego, a zwolnienie było dla niej niemałym zaskoczeniem, ponieważ o utracie pracy dowiedziała się drogą e-mailową, gdy była na urlopie. Z tej okazji zamieściła oświadczenie na Facebooku, w którym żegna się z programem i odnosi do niezręcznej sytuacji.

Kochani, jestem na urlopie, ale właśnie otrzymałam pismo, że przestaje być producentem Pytania na śniadanie. Bardzo serdecznie dziękuje całej ekipie i mojemu zespołowi za to, że we mnie uwierzył i razem udało się nam zmienić wszystko, ale przede wszystkim prześcignąć konkurencje. Zaczęłam pracę w redakcji dwa lata temu, to był wspaniały okres. Nigdy nie zapomnę tego co z Wami przeżyłam. Powodzenia. Jesteście najlepsi – napisała na Facebooku.

Kim jest Katarzyna Adamiak-Sroczyńska?

Katarzyna Adamiak-Sroczyńska jest dziennikarką, a także specjalistką ds. mediów i PR, a w 2015 roku podczas kampanii prezydenckiej była nawet rzecznikiem prasowym prezydenta Andrzeja Dudy. Była związana z Radiem Wnet, Kurierem Wnet, Życiem i dziennikiem Metro, jednak w ciągu ostatnich dwóch lat była związana z Telewizją Polską.

Z początkiem 2017 roku została kierownikiem programu Pytanie na śniadanie, a rok później przejęła obowiązki dyrektora agencji kreacji, oprawy i reklamy TVP, a w grudniu zastąpiła Marcina Wolskiego na stanowisku szefa agencji kreacji rozrywki.

O tym, że przestaje być producentem programu śniadaniowego, dowiedziała się poprzez pismo. Niestety nikt nie spotkał się z nią osobiście, jednak patrząc na rozstania gwiazd z Telewizją Publiczną, nie mamy się czemu dziwić. W końcu to nie pierwszy raz.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pytanie na śniadanie

Katarzyna Adamiak-Sroczyńska została zwolniona z programu Pytanie na śniadanie.

Pytanie na śniadanie

Wcześniej była związana z radiem Wnet.

Pytanie na śniadanie

W 2015 roku była rzecznikiem prasowym prezydenta Andrzeja Dudy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopak wręczył jej liścik przy zerwaniu. Jego treść bardzo ją zaskoczyła
  2. Tamka 38 – nowy lokal w Warszawie! Instagramowe wnętrza i aż 36 rodzajów ginu
  3. Brwi tych kobiet pokazują, jak ważna jest odpowiednia regulacja. Straciły przez nie cały urok
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie