Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Dawid Kwiatkowski podzielił się nieprzyjemną sytuacją. Wyrzucono go z restauracji sygnowanej nazwiskiem Magdy Gessler
Marta Kulik
Marta Kulik 17.11.2019 19:24

Dawid Kwiatkowski podzielił się nieprzyjemną sytuacją. Wyrzucono go z restauracji sygnowanej nazwiskiem Magdy Gessler

gwiazdy bez matury
instsgarm.com@kwiatkowsky

Restauracja sygnowana nazwiskiem Magdy Gessler przyciągnęła Dawida Kwiatkowskiego. Piosenkarz chciał tylko zjeść smaczny posiłek, ale został wyproszony przez obsługę! Nieprzyjemną sytuację opisał w mediach społecznościowych i nawiązał do zasad znanych mu z Kuchennych rewolucji.

Dawid Kwiatkowski był zaskoczony podejściem pracowników lokalu. Restauracja reklamuje się nazwiskiem Magdy Gessler, dlatego był pewien, że zostanie potraktowany tak jak w innych, należących do niej miejscach. Niestety, tym razem musiał obejść się smakiem. Czy gwiazda Kuchennych rewolucji zareaguje?

Restauracja nie dla Dawida Kwiatkowskiego?

Z całą pewnością sam Dawid Kwiatkowski zostałby obsłużony, ale personelowi nie spodobała się obecność jego psa. Muzyk musiał opuścić lokal, co bardzo mu się nie spodobało. Na Instagramie zwrócił uwagę, że w programie Magdy Gessler można usłyszeć zupełnie inne zasady co do przyjmowania osób z czworonogami.

– Jeśli już widnieje tam jej nazwisko, to ludzie idą tam z przyzwyczajenia do zasad, które panują w innych jej restauracjach. Takie decyzje wpływają na nazwisko Magdy i powinna temu się przyjrzeć – muzyk mówił dla Party.

Czy Magda Gessler zareaguje? Na razie restauratorka milczy, ale sprawa nie jest do końca jasna, bo z jej wpisu sprzed kilku lat wynika, że już nie współpracuje z Polką. Na stronie restauracji wciąż jednak widnieje jej nazwisko.

Ile restauracji ma Magda Gessler?

Magda Gessler ma sześć restauracji, jak wynika z jej własnej strony internetowej. Co ciekawe na liście możemy znaleźć też Polkę, choć sześć lat temu na Facebooku gwiazda TVN pisała, że ze względu na różnice w filozofii prowadzenia restauracji rezygnuje z udzielania jej swojego nazwiska.

RESTAURACJA

Na liście lokali należących do Magdy Gessler znajdziemy jeszcze Zielnik, AlleGlorię, Słodki Słony, Schronisko Smaków w Bukowinie Tatrzańskiej i jej najbardziej znaną restaurację U Fukiera. Z Kuchennych rewolucji wynika, że do każdego z tych miejsc klienci mają możliwość wejścia z pupilem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

restauracja

Magda Gessler informowała, że zrywa współpracę z restauracją.

RESTAURACJA

Dawid Kwiatkowski ma nadzieję, że restauratorka zajmie się sprawą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Edyta Górniak dostanie kolejny program w TVN? Sensacyjne doniesienia mediów
  3. Brat Anny Lewandowskiej to ciacho. Piotr Stachurski jest artystą
  4. Stało się! Iwona Pavlovic zatańczyła z Rafałem Maserakiem. Fani: „Najlepszy występ na świecie”
  5. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
  6. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”